Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Chlapec (10) spadl v Aši do studny: Hasiči se ho snažili vytáhnout na laně!

Chlapec spadl do studny.  (Autor: HZS Karlovarského kraje )
Aktualizováno -
3. května 2020
15:17
Autor: VaB - 
3. května 2020
14:29

Hasiči z Aše museli v sobotu zachraňovat asi desetiletého chlapce, který spadl do studny! Hasiči chlapce vytáhli na laně.  

Asi desetiletého chlapce, který spadl do přibližně pět metrů hluboké studny, zachraňovali v sobotu odpoledne hasiči v části Aše Mokřiny. Spustili se za dítětem do studny, zajistili ho a vytáhli ven na laně. Prochladlé dítě převzala posádka záchranné služby.  

Dítě bylo u studny ještě s dalším chlapcem, který ihned po pádu kamaráda běžel k nedalekému domu pro pomoc. Tamní obyvatelé zavolali na tísňovou linku.

Chlapci ve studni se podařilo dostat se nad hladinu vody. Poté se uvnitř studny držel trubky až do příjezdu tří jednotek hasičů. Záchranná akce trvala od nahlášení na tísňovou linku do vyproštění dítěte třináct minut, dodali hasiči. 

Mluvčí záchranné služby Radek Hes řekl, že dítě bylo prochladlé, nemělo žádné zjevné zranění. Záchranáři ho v doprovodu jeho matky převezli do chebské nemocnice. Okolnosti případu na místě zjišťovali také policisté, uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

ivalen ( 3. května 2020 14:49 )

Je jasné, že tady šlo o čas a ten je skvělý. Hoši, jste frajeři

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud