Zloděj ukradl důchodkyni tašku: Statečná Olga (74) ho dopadla na kole!

 (Autor: reprofoto TV JOJ)
Autor: jel - 
27. dubna 2020
21:43

Čtyřiasedmdesátiletou Olgu Styrančákovou ze slovenského města Michalovce v neděli okradl drzý zloděj přímo před jejím domem. Neohrožená důchodkyně však neváhala, sedla na kolo a sama se pustila za pachatelem. Nakonec ho vypátrala v obchodě. Chmatákovi nyní hrozí vězení.

Paní Olga se vracela domů z nákupu a byla už u branky, když lupič využil její nepozornosti a z košíku kola ukradl tašku, ve které byla kromě nákupu také peněženka s vysokým finančním obnosem. „Sebral lup a utíkal. Všeho jsem nechala a na kole vyrazila za ním,“ popsala důchodkyně dramatickou chvíli portálu Noviny.sk, který o případu informoval.

Pachatel si zřejmě všiml, že ho paní Olga pronásleduje, a hodil tašku na zahradu jednoho z okolních domů. Peněženku si však ponechal. „Tu tašku nechal prázdnou na našem dvoře, takže ho paní sledovala. Sama si ho vypátrala,“ vylíčil svědek.

Zloděj se ze svého lupu moc dlouho neradoval. Zřejmě si myslel, že se před svou pronásledovatelkou ukryje v obchodě. V tom se však zmýlil. „Něco mi říkalo, jdi do toho obchodu. Popsala jsem, jestli tu nebyl takový člověk. Přijela městská policie a tehdy prodavačka říká, tady je vzadu,“ prozradila okradená žena.

Policie zjistila, že pachatel byl pětadvacetiletý Belgičan, který už měl v minulosti problémy se zákonem. Policejní mluvčí sdělila, že pachatel byl obviněn z trestného činu krádeže a hrozí mu až dva roky ve vězení. 

mirkli ( 28. dubna 2020 04:50 )

Belgičan, a z které generace?

Michal Michal ( 28. dubna 2020 03:14 )

To se mi moc líbí , vzala spravedlnost do vlastních rukou k dokonalosti chyběla jen ta kulovnice ...

zapletalikovi ( 27. dubna 2020 23:15 )

Odvážná paní.
Ale ... její tvář ukážou a toho zmetka nikoliv...

silen ( 27. dubna 2020 22:16 )

"...a hrozí mu až dva roky vězení..." Ta vsuvka "až" symbolizuje, že to je maximální výše trestu! Takže, nakonec dostane půl roku nebo podmínku... a pak bude krást dál! A ještě k tomu Belgičan! Co tu dělá nějaký Belgičan, co okrádá naše důchodkyně?! Deset roků by mu měli dát... a v té nejtěžší káznici, aby si to, ten hajzl, pamatoval!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud