Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Muž tvrdil, že jeho žena je kvůli koronaviru v nemocnici: Policie ho obvinila z vraždy

Autor: jžk - 
13. dubna 2020
18:17

David a Gretchen Anthonyovi se zrovna rozváděli, když žena záhadně zmizela. Policie podezřívá z únosu a vraždy jejího manžela, který z jejího mobilu posílal rodině nepravdivé zprávy o tom, že dostala koronavirus!

Gretchen Antonyová (51) ze svého domu zmizela minulý měsíc, pár týdnů poté, co požádala o rozvod se svým manželem Davidem (43). Rodina pojala podezření poté, co jim přišlo několik znepokojivých zpráv, ve kterých rádoby Gretchen píše o svém těžkém zdravotním stavu. Stálo v nich, že má závažný průběh koronaviru a potřebuje urgentní lékařskou péči.

V textech ale byly nejasnosti. Jedna zpráva tvrdila, že paní Antonyová pobývá na místní floridské klinice, zatímco v druhé stálo, že byla převezena do nemocnice a připojena na plicní ventilátor. Podle Washington Post po zkontaktování kliniky i nemocnice bylo však rodině řečeno, že nikoho se jménem Gretchen Anthonyová nepřijali.

Její nejbližší se tedy rozhodli zalarmovat policii a nahlásit její zmizení. Ta zatkla o dva týdny později Davida Anthonyho a obvinila ho z únosu a vraždy. Tělo nebohé Gretchen ovšem stále nebylo nalezeno.

Zpravodaj 12 News informoval o tom, že jednoho rána kolem šesté hodiny slyšeli sousedi z jejího domu křik. Během následujících dnů před domem často parkoval černý pickup, s plachtou skrývající obsah nákladního prostoru. Zatímco policie prohledávala dům, David stačil opustit Floridu. Podařilo se zjistit, že záhadné zprávy přicházely z Texasu.

Policie vystopovala Davidův vůz a na jeho korbě našli mrtvého psa. Na parkovišti jedné ze zdravotních institucí byl objeven modrý Mini Cooper i s peněženkou oběti, její tělo se ale nalézt nedaří. Strážníci doufají, že s pomocí veřejnosti přijdou na to, kde by se mohlo nacházet.

oldedek ( 14. dubna 2020 11:49 )

No a to ta paní nepoznala z jeho ksichtu, že je vrah ?!?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud