Vražda Zdeňky na Sardinii: Starosta promluvil o tragédii!

Autor: VaB - 
7. března 2020
17:26

Francesco B. D. F. (45) na Sardinii podle tamních médií ubodal svou expřítelkyni, Češku Zdenku K. (†41). Zaútočit na ni měl přímo před zraky jejích dvou dcer (obě 11). Fabrizio Demelas, starosta města Sorso, vyjádřil soustrast rodině a promluvil o oběti, o jejích začátcích ve městě i o tom, jak drahé místo ona a její holčičky zaujaly v srdcích místních obyvatel.

V únoru došlo na Sardinii k brutální vraždě jednačtyřicetileté Češky Zdenky K. Napadnout ji měl její expřítel Francesco B. D. F. (45). Vše se navíc odehrálo před zraky jejích nezletilých dcer (obě 11). Když žena způsobeným zraněním podlehla, rozhodl se Ital s dětmi uprchnout. 

Po tipu všímavého svědka ho ale policie dopadla a strčila pod zámek. Muž měl už v minulosti problémy se zákonem. Vůči ženě se choval násilnicky a údajně také zneužíval její nemocnou dceru k tomu, aby od lidí získal finanční prostředky pod záminkou její léčby.

Vražda zasáhla celé město

K okolnostem děsivého činu se pro Blesk vyjádřil starosta města Fabrizio Demelas, který zavzpomínal na to, jaké místo zaujímala nešťastná žena v srdcích místních obyvatel. „Zdenka se perfektně začlenila do naší komunity i se svými dětmi,“ napsal.

Nedlouho před svou smrtí se navíc zúčastnila schůzky, kde se projednávalo násilí na ženách. „Zaměstnanci magistrátu Sorso uspořádali před dvěma měsíci schůzku u příležitosti Dne pro odstranění násilí na ženách. Dnes se mi o tom už velmi špatně mluví,“ napsal. Podle jeho slov tragická zpráva o vraždě zasáhla celé město. 

Uspořádali průvod

„Jako starosta jsem se rozhodl ve městě vyhlásit smutek. Vzal jsem na vědomí naléhání svých spoluobčanů a Zdenku jsme si připomněli v masovém průvodu se svícemi,“ uvedl. K samotnému zločinu se vyjádřil v tom smyslu, že nemohl mít žádný motiv a nelze ho nijak ospravedlnit.

„Využívám tuto příležitost a fakt, že tento článek bude publikován v České republice k tomu, abych vyjádřil soustrast rodině Zdenky jménem sebe, městské správy a všech občanů města Sorsa,“ zakončil své vyjádření Demelas. 

MrdejLachtanaDoUcha ( 7. března 2020 18:55 )

Já bych uspořádal průvod za to, jak byla pravděpodobně hloupá, když byla s takovým ***m. Ženským se dneska líbí agresivní bezmozci a pak to takhle dopadá. Hodní a normální kluci už dneska žádné holce nevoní, tak ať se pak nediví, že končí pobodané, nebo s rozšlapanou hlavou, od agresivního retardovanýho dementa.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud