Středa 6. prosince 2023
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, sněžení -2°C

Lubomírovi ukradli cennou kytaru: Zdrcený muzikant prosí o pomoc!

Autor: VaB - 
28. února 2020
11:00

Plzeňského kytaristu Lubomíra z kapely Moonlight Show Band navštívil nezvaný host a ukradl mu dvě kytary a spoustu dalšího důležitého vybavení. Na sociálních sítích prosí o pomoc při pátrání po cenném a milovaném nástroji. 

V noci ze středy na čtvrtek byl okraden plzeňský muzikant Lubomír. O tom, co ho postihlo, informoval on sám na sociálních sítích. „Přátelé, dnes jsme byli ve večerních hodinách poctěni návštěvou zloděje (muselo jich být více), vypáčili dveře ve sklepní místnosti,“ píše ve svém příspěvku.

Zloděj nebo zloději mu prý ukradli světla a výrobník mlhy. V místnosti měl ale i řadu dalších cenných věcí, potraviny, oblečení i bourací kladivo.

Okradený si navíc myslí, že bylo zboží ke krádeži vytipováno. „Ještě, že všechny drahé klávesy, mixy apod. mám na bezpečném místě,“ napsal.

Plzeňského muzikanta vykradli! Zmizelo mu vybavení a cenná kytara! Plzeňského muzikanta vykradli! Zmizelo mu vybavení a cenná kytara! | Facebook

Nejvíc ho ale zasáhlo, když zjistil, že mu zmizely dvě jeho kytary! „Odcizili i 2 kytary, jednu kopii Fendra Strata, ale hlavně odcizili i Ibanez zlatý Les Paul, z R. 1973 s kufrem,“ píše. „Kdybyste ho někde zahlédli, nebo byl někde nabízen, dejte vědět...děkuji...,“ píše na závěr. 

Jan-Horyna-Praha ( 28. února 2020 16:35 )

Kup si novou a neotravuj!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud