Zloděj v USA ukradl pohřebák: Odvezl si i nebožtíka!

Ilustrační foto  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: ČTK - 
28. února 2020
07:03

Neznámý zloděj ve Spojených státech ukradl pohřební vůz, v němž se však stále nacházelo tělo nebožtíka. Vozidlo se policistům podařilo nalézt druhý den, pachatel v něm ovšem unikal při divoké honičce, jež skončila nehodou a zatčením řidiče. 

Celá epizoda začala ve středu večer místního času (dopoledne SEČ), kdy zloděj ukradl pohřební vůz značky Lincoln zaparkovaný před řeckým pravoslavným kostelem ve městě Pasadena poblíž Los Angeles. Podle místních médií pracovník márnice nechal vozidlo na ulici, protože zrovna stěhoval dalšího zemřelého do kostela.

Losangeleská policie se následně v hojně sdíleném vyjádření na twitteru snažila apelovat na zločincovu dobrou stránku. "Za všechna špatná rozhodnutí, která jsi v životě učinil, udělej alespoň jedno dobré a vrať zpátky zemřelého a rakev z (ukradeného lincolnu) Navigatoru," napsali policisté.

Druhý den pak policii kontaktoval svědek, který ukradené vozidlo zahlédl. Situace se po příjezdu policejních vozů proměnila v honičku na dálnici, kterou následná havárie pohřebního vozu krátce zablokovala v čase ranní špičky.

Policie řidiče zatkla, podle AP však zatím není jasné, zda je to stejný člověk, který pohřební vůz ve středu ukradl. Podle agentury AP se tělu uloženém v rakvi nic nestalo.

Admin ( 28. února 2020 21:06 )

Mrtvole se nic nestalo, tak aspoň nějaké dobré zprávy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud