Šílená tragédie: Matka náhle zemřela a zabila přitom své miminko!

Autor: DH - 
5. února 2020
19:21

V americkém státě Arizona náhlá smrt ženy způsobila hned dvojnásobnou tragédii. Američanka se totiž svalila přímo na své dítě a to se pod vahou jejího těla udusilo. Když je našel otec miminka, už je nemohl zachránit.

Američance Larinique Meadowsové (†38) z Arizony se podle tamních médií udělalo doma nevolno. Lékaři uvedli, že vzápětí extrémně rychle a naprosto nečekaně zemřela. Nepokusila se ani zavolat si pomoc. „Je to obrovská tragédie. Ženě zřejmě náhle selhalo srdce,“ sdělil vyšetřující detektiv Greg Bacon tamní televizi. 

V době ženiny smrti byl v její těsné blízkosti i její maličký čtyřměsíční syn. Ani malý Denari Meadows (†4 měs.) bohužel tragédii nepřežil. Svalilo se na něj totiž bezvládné tělo jeho matky, které ho udusilo.

Událost je o to tragičtější, že jen pár metrů od incidentu spal otec dítěte a manžel zemřelé, který ovšem nebyl k probuzení, protože měl po noční směně. Do přízemí rodinného domu sešel až šest hodin po smrti manželky a syna.

„Šlo o funkční rodinu bez vztahových problémů. Otec je patrně tvrdě pracující muž, snažil se zabezpečit rodinu. Vyjadřujeme mu upřímnou soustrast,“ doplnil detektiv Bacon.

Policie předběžně vyloučila cizí zavinění.

uchakouri@... ( 18. února 2020 11:04 )

Hledáte dívku na jednu noc ve vašem městě? Zdarma horký sex! pojďte a připojte se http­://fre­exxx­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud