Zmizení malého Kristiána (8): Policie zatkla dvě osoby

Policie zadržela dvě osoby v souvislosti se zmizením malého Kristiána (8)  (Autor: Policie ČR/Profimedia.cz)
Autor: DH, ČTK - 
19. ledna 2020
15:36

V souvislosti s pátečním pátráním po osmiletém Kristiánovi z Chebska zadrželi policisté dva podezřelé, kteří se mohli dopustit trestného činu proti rodině. 

 

Zprávu potvrdila policejní mluvčí Eva Valtová. Další podrobnosti s ohledem na vyšetřování zatím neuvedla. Osmiletý chlapec odešel podle policie v pátek kolem 16:00 od své babičky v Mariánských Lázních ke svému dědovi, který ho má na základě usnesení Okresního soudu v Chebu v péči.

Tam už ale nedošel. Policie po něm večer vyhlásila pátrání v systému Dítě v ohrožení. Chlapce našla v sobotu po poledni, uvedla Valtová. Podle informací ČTK byl v jiném městě.

„V souvislosti s pohřešováním dítěte byly zahájeny úkony trestního řízení ve věci maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a zatím nespecifikovaný trestný čin uvedený v hlavě čtvrté - trestné činy proti rodině a dětem. V souvislosti s těmito trestnými činy byly se souhlasem státního zástupce zadrženy dvě osoby a v současné době se provádí úkony trestního řízení,“ dodala policejní mluvčí.

Hrab Kolowrat ( 19. ledna 2020 21:48 )

Jakmile jsem viděl tohoto kluka,hned jsem věděl že skočil v objetí deviantů...

starymlok ( 19. ledna 2020 18:52 )

To byl tvůj kluk?????????

kralovna-vsech-mori ( 19. ledna 2020 18:09 )

zkratik ( 19. ledna 2020 16:20 )

hledanýho kluka unesli rodiče,když šel od babičky k dědovi,co ho má v péči.Twl,taková normální rodina

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud