Zpackané nouzové přistání: Letadlo vypustilo palivo na základní školu! Strach z rakoviny

Společnost Delta Air Lines zažalovali kvůli zpackanému nouzovému přistání.  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
19. ledna 2020
07:10

Čtyři učitelé z Los Angeles zažalovali americkou leteckou společnost Delta Air Lines poté, co je na zemi pokropilo palivo, které vypustilo jedno z letadel firmy před nouzovým přistáním.

Učitelům podle žaloby kontakt s toxickou substancí způsobil strádání a psychickou újmu. „Jejich vážné psychické utrpení zahrnuje opodstatněné obavy, že vystavení leteckému palivu by mohlo v budoucnosti vést k vážným zdravotním důsledkům, jako je rakovina,“ píše se v žalobě.

Pilot podle žaloby nedodržel správný postup, když vypustil tisíce litrů paliva nad hustě obydlenou oblastí v relativně malé výšce. Letadlo se 167 lidmi na palubě se krátce po startu vracelo zpátky na letiště kvůli problému s motorem.

Vypuštěné palivo pokropilo desítky dětí a učitelů ze základní školy v losangeleském předměstí Cudahy. V důsledku incidentu bylo kvůli menším zraněním ošetřeno minimálně 44 dětí a dospělých, napsala agentura Reuters.

8amine.got...@... ( 18. února 2020 11:34 )

Chci se setkat s chlapem nebo dívkou zdarma virtuální sex. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://fre­exxx­.x251­.best

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud