Smutný konec pátrání po Zdenkovi (†20): Našli ho mrtvého

Autor: DH - 
16. ledna 2020
14:57

Tragicky skončilo pátrání po dvacetiletém Zdenkovi z Liptovského Mikuláše. Mladík odešel z domu, kde žil, bez rozloučení a několika přátelům rozeslal zprávu na rozloučenou. Rodina tak měla strach o jeho život. Ve čtvrtek nad ránem se bohužel obavy potvrdily.

Zdenkovo auto nalezli jeho kamarádi ve večerních hodinách na krajnici silnice u Liptovského Mikuláše. Hned věděli, že je něco špatně. Bílý volkswagen byl prázdný a po Zdenkovi nebyly žádné stopy. I proto zavolali policii, která okamžitě začala po mladém muži pátrat.

Při hledání mladíka pomáhali policistům i kynologové se psy, ale ani s nimi se Zdenka nedařilo najít. Do pozdních nočních hodin prohledávali i s horskými záchranáři okolí vojenského hřbitova. Bezvýsledně.

Bohužel nad ránem ohlásil jeden ze záchranářů nález chlapcovy bundy a opodál mrtvé tělo samotného Zdenka. Lékař pak na místě předběžně vyloučil cizí zavinění. Příčinu smrti určí až nařízená pitva.

oxygene.p ( 16. ledna 2020 21:06 )

Za mě má palec nahoru , je to frajer. Napsal dopis na rozloučenou a opravdu si to hodil. Žádná demonstračka , prostě muž činu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud