Kdo zmrzačil Oskárka? Nebohému psíkovi o Vánocích nalili od očí žíravinu!

Autor: chal - 
27. prosince 2019
14:43

Jaká zrůda mohla tohle udělat... Neuvěřitelně zmrzačeného pejska našla v jedné obci u Bardějova pouhý den po Štědrém dnu rodina na procházce. Chlupáče nějaká bestie oslepila žíravinou!

Šílené utrpení musel zažít pejsek, kterého neznámý pachatel o Vánocích oslepil kyselinou. Zvíře muselo příšerně trpět, naštěstí ale skončilo v dobrých rukách.

Psa na Boží hod našla rodina v Malcově u východoslovenského Bardějova a okamžitě kontaktovala pracovníky sdružení Pomoc pro zvířátka z Bardějova a okolí.

I když se jedná o ostřílené profesionály, kteří během své praxe už narazili na ledasco, chladnokrevná krutost člověka, který je schopný takhle bezcitně ublížit psovi, šokovala i je.

„Nenacházíme slov, nedokážeme se smířit s takovou krutostí,“ sdělil spolek na své facebookové stránce.

Pejsek dostal jméno Oskar a zatím zůstává v péči organizace. Její pracovníci o hrůzném činu neznámého pachatele už informovali policisty, kteří se věcí zabývají. Neví se, kdo za zbabělým útokem stojí  ani jestli se po pejskovi někdo neshání.

nemocna ( 28. prosince 2019 00:18 )

Takové bezcitné týrání i zabíjení nevinných zvířat a žádný z politiků co by mohl zakročit a postarat se o vysoké tresty jak u nás tak ještě víc na Slovensku se bojí vystoupit ode všech a jít za tím aby byli tyrani vrazi zahnáni za mříže, ale raději se drží opodál aby nepřišli o místo, peníze a byli očernováni druhými poslanci, jsou to zbabělci a k ničemu v ničem nepomůžou aby bylo něco vyřešeno k lepšímu, ten kdo toto udělal tak krásnému pejskovi at se na věky věků škvaří v pekle zjistit kdo to udělal nalít mu kyselinu do žaludku at si vychutná tu bolest, proč Slovenská vláda konečně nezakročí a nezničí ty osady ci….

bibijana ( 27. prosince 2019 20:48 )

S tím prostě nejde nic dělat.Je to marnost,jak u nás,tak na Slovensku.Posílala jsem stížnosti, protesty proti týrání zvířat v rómských osadách na nejvyšší místa -Pelle­grini­mu,pos­lancům Slovenské národní rady, na Slovenské velvyslanectví a nic!Nezájem! Stejně tak u nás Babišovi.Odpověď - pan premiér má zájem týrání zvířat řešit, a přitom jeho strana ANO hlasovala proti zvýšení trestů.Podávala jsem trestní oznámení na otřesné týrání krav v ZD Svor, před Vánoci mně bylo doručeno vyrozumění od policie,že o týrání nešlo.Tak si to přeberte.Zrůdy tyrani, zrůdy politici a policie i Státní veterinární správa.

alll ( 27. prosince 2019 17:49 )

co to bylo za hnusnou zrůdu? Tohle ať si přečtou ti zmetci ve vládě, kteří hlasovali proti zákonu, který měl zpřísnit tresty za týrání zvířat! Jenomže jim jsou obyčejný lidi , natož zvířata úplně u pr....

Schlafenberg ( 27. prosince 2019 15:03 )

Havlistická svoloč

baronessa ( 27. prosince 2019 14:54 )

Osada, Slovensko. Kdo to jen mohl být?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud