Bestie vystřelila oko fence Nessie: Speciálně upravenou municí! Lidé slibují pomstu!

Neznámý pachatel postřelil v Červeném Kostelci fenku.
Autor: VaB - 
9. prosince 2019
15:27

Ohavnost! Na konci listopadu neznámý střelec v Červeném Kostelci na Náchodsku vážně poranil bezbrannou fenku, která pobíhala po zahradě rodinného domu poblíž centra obce. Pachatel zvířátku vzduchovkou vystřelil oko. Majitelé zvířete jsou odhodlaní střelce vypátrat.

Do neděle 8. prosince se měl přihlásit člověk, který na konci listopadu v Červeném Kostelci na Náchodsku postřelil fenku Nessie. Syn její majitelky na internetu zveřejnil leták, ve kterém k tomu střelce vyzýval s tím, že pokud se tak nestane, zveřejní jeho identitu. Tvář pachatele totiž údajně zabrala kamera.

Nessie utrpěla velmi vážná zranění, podle informací deníku MF DNES použil střelec speciálně upravenou průraznou diabolku. Veterinář musel psovi oko odstranit.

Syn majitelky Nessie věc ohlásil na policii a zveřejnil již zmíněný leták. Invalidní důchodce v něm volí poměrně ostrá slova a pachateli dokonce vyhrožuje. Incident dokládá dvěma fotografiemi pejska, jedna pochází z rentgenu, druhá zachycuje fenku po operaci.

„Pokud se do té doby sám nepřiznáš, zveřejníme videozáznamy včetně extrahovaných fotografií, na kterých tě lze bezpečně identifikovat,“ vzkázal tvůrce letáku pachateli. Podle informací Mladé Fronty DNES ovšem žádné video neexistuje a policisté případ zatím šetří jako poškození cizí věci.

Jan Brandis ( 10. prosince 2019 04:11 )

Někteří lidé jsou hovada.

_anonym01 ( 9. prosince 2019 15:54 )

Toho z.r.d.a bych si nešel a už by se v živoťě rukama nenažral protože by je neměl...!👹

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud