Učitel z Třebíče zbil školáka při hodině: Dítě skončilo kvůli otřesu mozku v nemocnici

Učitel z Třebíče zbil školáka při hodině: Dítě skončilo kvůli otřesu mozku v nemocnici. (Ilustrační foto)
Autor: dce - 
4. prosince 2019
12:47

Šokující případ se odehrál na základní škole Benešova v Třebíči přímo při hodině. Učitele (55) prý naštvalo, že žák upustil na zem hudební nástroj, a tak ho několikrát udeřil do hlavy. Škola s ním okamžitě rozvázala pracovní poměr.

O případu informoval ve středu server TN.cz. Kdy přesně k incidentu došlo, ale nespecifikovali. „Bohužel napadl žáka učitel,“ potvrdil serveru ředitel školy Jan Vaněk.

Událost se odehrála při hodině hudební výchovy – žák druhého stupně prý upustil hudební nástroj na zem, což učitele značně rozezlilo a dítě několikrát udeřil do hlavy. Chlapec s rodiči zamířil do nemocnice kvůli podezření na otřes mozku.

Škola se k věci postavila čelem a s učitelem okamžitě rozvázala pracovní poměr. Věc bude řešit zřizovatel školy – třebíčská radnice. Zda se do věci vloží i policie, nyní záleží na rodičích napadeného dítěte, kteří se rozhodují, zda podají trestní oznámení.

achjo.ja@seznam.cz ( 5. prosince 2019 10:21 )

Rodičům toho rozmazleného mamánka přeji, aby jim kluk jejich výchovu vratil i s úroky. A média nechť si laskavę strčí své neobjektivní zprávy za klobouk.

oooo11 ( 4. prosince 2019 20:48 )

Mohli by jste si prosím, ověřovat pravdivé informace!! Tohle jsou opravdu zveličené informace a pan učitel si tohle určitě nezaslouží!
Takže za 1. Pana učitele si myslím, že dobře znám a byl to jeden z nejlepších učitelů ve škole, jeho podání výuky bylo vždy zábavné a jen tak něco ho nevytočilo!!
Za 2. nejednalo se o žádne zbití a ten nevychovanej boreček žádnej otřes mozku něměl,viz jeho instagram....kde vypadá uplne vpohode...
Za 3. opravdu mě mrzí dnešní rodiče, místo toho, aby tomu spratkovi ještě jednu vlepili se ho zastávajía ještě to takhle zveličují.
Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, pan učitel si tohle opravdu nezaslouží, nejsmutnější na tom je, že to těmto provokativním spratkům prochází!

aquarie ( 4. prosince 2019 20:43 )

Zda se mi divne, ze by uciteli ujely nervy, kdyby jen uoadl nastroj (byt nevim, jak drahy nastroj), je otazka, co se delo predtim, Titulek je zavadejici, rodice vzali dite (mnozi starsi zaci se nechovaji jako slusne deti) kvuli vysetreni, zda nema otres mozku. Bude rozumne vyckat, co vypovi take ucitel a jak dopafne vysetrovani, zni to divne, ale jiste se to bude vysetrovat. Zajima mne povest obou stran.

agfor ( 4. prosince 2019 16:06 )

Taky za to dostane od příštího roku přídáno 10% na almužně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud