Mostečané vyhodili z okna sedačku: Spadla na ženu, ta skončila v nemocnici

Mostečané vyhodili z okna sedačku: Spadla na ženu, ta skončila v nemocnici (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
20. listopadu 2019
15:29

Dva Mostečané vyhodili z okna ve druhém patře část rohové sedací soupravy, spadla na záda ženě, která procházela kolem domu. Žena utrpěla zranění. Mužům hrozí až dvouletý trest za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

Případ se stal u činžáku na okraji města. Muži ve věku 33 a 28 let vyhodili podle Světlákové kus sedačky z okna ve druhém patře, aby ji nemuseli nést po schodišti. Bohužel v době, kdy pod domem zrovna procházela starší žena, které kus spadl z výšky zhruba čtyř metrů přímo na záda. Muži údajně ženu neviděli a na místo ihned přivolali záchrannou službu," uvedla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková. 

Žena skončila v nemocnici se zraněními, která si vyžádala dobu léčení delší než šest týdnů. Obvinění jsou stíháni na svobodě. Soud jim může v případě prokázání viny uložit trest odnětí svobody až na dva roky. 

pajato73 ( 21. listopadu 2019 08:05 )

neco takoveho muzou udelat jen c i g o s i, to normalni clovek neudela!

liskabystrouska ( 21. listopadu 2019 07:43 )

sebranka

kjui ( 20. listopadu 2019 19:49 )

Úplně to živě vidim,Laco podivej se z okna jestli někdo nejde,říká Jula,nejde, je to čistý odpoví Laco,pak se 3minuty domlouvaji jak ji chytnou,kdo z leva a kdo z prava a š up s ní babě na záda,haló pani,nestalo se vám něco?Hlava mi to nebere jak se tam dostala ta bába,přísahám bohu Julo nikdo tam nebyl.

Ladic_pijan ( 20. listopadu 2019 17:52 )

Nojo, byly dávky....Indočeši slavili

kikina_klausovic ( 20. listopadu 2019 17:21 )

Hovada. Zastřelit je na místě, kriply bez mozku!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud