Muž z ochranky Primarku znásilnil školačku (15), kterou chytil při krádeži

Zia Uddin je obviněn ze znásilnění a sexuálního zneužívání.
Autor: shp - 
14. listopadu 2019
11:08

Zneužil svého postavení. Když zaměstnanec ochranky v oděvním obchodě Primark Zia Uddin chytil školačku (15) při krádeži, donutil ji pod pohrůžkou zavolání rodičům k sexu. I její kamarádky mu musely být po chuti. Na zneužívání nezletilých v londýnském obchodě se ale přišlo.

Když v roce 2017 chytil Uddin patnáctiletou školačku a její kamarádky v obchodě v londýnském Kingstonu, vzal si je k sobě do zázemí. Dívky prosily, že zboží, které jedna z nich chtěla ukrást, zaplatí.

Znásilnění a sexuální obtěžování

Uddin však řekl, že tak snadné to nebude, a mladým studentkám pohrozil trestním záznamem a tím, že je napráší rodičům, uvedl britský list The Sun. Jednu ze školaček pak podle obžaloby znásilnil a další sexuálně obtěžoval.

Uddina naprášili jeho kolegové, když se v práci začal chovat podivně. Žádal po nich, ať mažou bezpečnostní záznamy a aby byly v kontrolní místnosti vždy po ruce kondomy.

Zneužil svého postavení

Jedna z obětí u soudu vypověděla, že raději udělala, co po ní Uddin chtěl, protože se bála a myslela si, že jde o jediné východisko ze situace. „Využíval mladé dívky ve zranitelné situaci a zneužil svého postavení,“ prohlásil o něm žalobce Graham Partridge.

Byl si dobře vědom toho, kde jsou na kamerách slepá místa a dalším dívkám obviněných z krádeže telefonoval,“ dodal Partridge. Uddin tvrdí, že je nevinný a dívky lžou. Rozsudek padne příští čtvrtek.

Vyjádření Primarku

Muže v Primarku zaměstnávala agentura Brooknight Security. „Jde o děsivé utrpení pro oběti a jejich rodiny. Je nám opravdu líto utrpení, kterým si musely projít. Povaha trestného činu je šokující a znepokojivá,“ uvedl mluvčí Primarku.

dzambulka007 ( 19. listopadu 2019 18:22 )

Kdo ví, jakého etnika byly čorkařky. To se na tu znásilňovanou koukaly a čekaly? V obchodě bylo nejspíš dostatek lidí. A jestli správně chápu, tak to nenahlásily ani dodatečně, už to je pozoruhodné.
Ten zdegenerovaný prvok by měl dostat kriminál už za xicht a ti, kdo ho zaměstnanali, také.

balika ( 14. listopadu 2019 18:44 )

Je vidět, že tvoji rodiče také byli sourozenci jako u toho hominida.

Johnny English ( 14. listopadu 2019 18:06 )

nějak se to přeščvrklo, měla to být odpověď na text níže

Administrator ( 14. listopadu 2019 18:04 )

Dobře ji tak, čorkařce hnusné. Asi nějaká cigora, nebo čobolka.

Johnny English ( 14. listopadu 2019 18:01 )

protože evropanky jediné slyší na to, že planeta je přemnožená a neplodí... dá se pokračovat, ale toto vysvětlení je bazální

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud