Sanitka s pacientem se převrátila na bok: Pro vážně zraněného letěl vrtulník

Autor: chal - 
7. listopadu 2019
13:16

Ve čtvrtek ráno došlo na Benešovsku k vážné dopravní nehodě sanitky převážející pacienta. Dotyčný utrpěl těžká zranění a musel být letecky transportován do nemocnice v Praze. Řidič sanitky vyvázl s lehkým zraněním.

Sanitka se s pacientem ve čtvrtek před devátou ráno u Městečka na Benešovsku v zatáčce převrátila na bok. Převážený člověk utrpěl vážná zranění a letěl pro něj vrtulník. Před tím ho však ještě museli vyprostit hasiči.

„Řidič sanitku z dosud neznámých příčin v zatáčce převrátil na bok, přičemž byl zraněn převážený pacient. Hasiči ho museli vyprostit,“ popsala serveru Novinky.cz mluvčí policie Eva Stulíková.

Pacient i řidič skončili v péči lékařů, pacient ovšem dopadl o poznání hůř. „Utrpěl vážná poranění a byla nutná intenzivní lékařská péče a následně převoz vrtulníkem do nemocnice v Praze. Šofér sanitky utrpěl lehké zranění,“ řekla webu mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Bleskoska ( 7. listopadu 2019 22:32 )

Tohle je už staré aspoň 40 let: Jede pacoš v sanitce, život visí na nitce. Sanitka se převrla a nitka se přetrhla. Interpretoval to, tuším, hudební kritik Jiří Černý, tak to je už fakt hodně dávno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud