Dva Češi bourali v Německu: Deset zraněných!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
4. listopadu 2019
10:35

Třemi zraněnými včetně jednoho Čecha skončila nedělní nehoda v Bavorsku nedaleko Pasova. V noci o tom informoval list Vilshofener Anzeiger. Nehoda s účastí českého řidiče se v neděli odehrála také v Sasku, informoval server Radio Dresden. Zde si srážka vyžádala sedm zraněných. V obou případech Češi nehody podle policie zavinili.

První z nehod se stala u obce Aicha vorm Wald. Čech zamýšlel najet na dálnici ve směru na Řezno, při odbočování doleva ale přehlédl protijedoucí vůz se dvěma lidmi. Český řidič i posádka protijedoucího vozu skončila v nemocnici. O stavu zraněných se Vilshofener Anzeiger nezmínil.

Při nehodě na dálnici A4 mezi Drážďany a Saskou Kamenicí (Chemnitz) utrpělo v neděli vpodvečer zranění sedm lidí včetně ani ne dvouletého dítěte a 16leté dívky. Podle policie nehodu u obce Wilsdruff způsobil 53letý řidič z Česka, který zezadu narazil do kolony stojících aut. Při srážce vznikla škoda na čtyřech vozech. Kvůli vyprošťovacím pracím policie jízdní pruh dálnice A4 ve směru na Saskou Kamenici na zhruba hodinu a půl uzavřela. Vytvořila se zde proto 15kilometrová zácpa.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud