Úterý 17. května 2022
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Zataženo, déšť 19°C

Policie pátrala po Denise, která chtěla spáchat sebevraždu! Našli jen Mařenu s flaškou rumu

Policie pátrala po Denise, která chtěla spáchat sebevraždu! Nakonec našli Mařenu (60) s flaškou rumu (ilustrační foto).
Policie pátrala po Denise, která chtěla spáchat sebevraždu! Nakonec našli Mařenu (60) s flaškou rumu (ilustrační foto).  (Autor: PČR)
Autor: rc - 
1. listopadu 2019
22:24

Strážce zákona zalarmoval muž, který jim oznámil, že dívka jménem Denisa chce spáchat u Mikulova sebevraždu! Policisté ihned rozjeli velké pátrání ve snaze zachránit dívce život. To však mělo překvapivý konec. Strážci zákona totiž místo mladé Denisy našli Marii (60) s flaškou rumu!

V polovině týdne kontaktoval neznámý muž policii s tím, že je v kontaktu s dívkou jménem Denisa, která si chce sáhnout na život! Ta se měla nacházet někde u Mikulova, ovšem muž nevěděl s přesností kde. Strážci zákona proto neváhali a dívku se jali hledat.

„Jihočeští policisté se zapojili do boje o záchranu života mladé ženy, která chtěla spáchat sebevraždu. Neznámý muž totiž v půlce týdne oznámil kolem osmé hodiny večer Zdravotnické záchranné službě v Plzni, že zaznamenal na sociální síti, že jistá mladá žena Denisa je na jemu neznámé samotě u Mikulova a určitě chce spáchat sebevraždu,“ uvedl mluvčí policie Jiří Matzner v prohlášení.

Policisté se snažili dívku lokalizovat, ovšem marně. Nakonec se jim podařilo zjistit, že se nachází někde u Jindřichova Hradce. „Jihočeští policisté tedy nezaváhali, šlo o mladý lidský život, a požádali o nasazení AGÁTY i o další podpůrné technické prostředky. Operační důstojníci velmi rychle zjistili, že sebevražedkyně komunikuje z telefonu již zemřelého staršího muže. Také posléze dostali informace o konkrétní adrese,“ dodal mluvčí s tím, že mělo však pátrání překvapivý konec.

Poté, co strážci zákona dorazili na lokalizované místo, tam našli šedesátiletou ženu jménem Marie, která tam popíjela rum. „Virtuální Denisa byla ve skutečnosti šedesátiletá Mařena s flaškou rumu v sobě, a vše jí přišlo velmi vtipné,“ uzavřel mluvčí.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání