Policie: Vězeň (24) se pokusit zavraždit vychovatelku! Chtěl ji uškrtit bundou?!

Ilustrační foto
Autor: DH - 
24. října 2019
17:59

Policie na Chomutovsku šetří pokus o vraždu ve věznici Všehrdy. Vězeň (24) tu měl zaútočit na svoji vychovatelku. Jeho motiv policie neuvedla. Za vším podle některých zpráv stála vězňova zlost!

O drsných událostech, k nimž došlo na severu Čech, informoval server TN.cz a Blesku je potvrdila policie. „Šetříme násilný trestný čin, napadení pracovnice věznice,“ řekla Blesku policejní mluvčí Alena Bartošová, která upřesnila, že k incidentu za zdmi zařízení ve Všehrdech na Chomutovsku došlo 12. října letošního roku.

Pachatelem  činu má být čtyřiadvacetiletý vězeň. Jak uvedla televize Nova, muž se údajně rozlítil, protože mu do věznice nedorazila domluvená návštěva. Omotal přítomné vychovatelce kolem krku bundu a chtěl ji uškrtit. Naštěstí pro ženu byli v okolí dozorci, kteří trestance odtrhli. I tak se ale ocitl ve velkých potížích.

„Je obviněný z pokusu o zvlášť závažný zločin vraždy,“ řekla policistka Bartošová a zároveň dodala, že muži v případě uznání viny hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let. Ve hře je prý také trest výjimečný.

Gejza Kotlar ( 25. října 2019 10:36 )

Také by si mnělo prošetřit chování pedagogú a vychovatelú.jelikoš jejich chování někdy hraničí ze šikanou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud