Dozorkyni načapali při sexu s vrahem: Za katrem skončí i ona!

Vězeň Daniel Crompton
Autor: DH - 
13. října 2019
14:30

Soud v britském hrabství Durham poslal na rok za mříže vězeňskou dozorkyni (39) za to, že měla sex s jedním z vězňů. Kolegové ji načapali přesně ve chvíli, kdy se s trestaným vrahem oddávala sexuálním hrátkám v úklidové komoře.

Jeden rok za mřížemi. Tolik si podle rozhodnutí soudce odsedí dozorkyně Rachel Welburnová (39), která během své služby navázala milostný vztah s vězněm Danielem Cromptonem (29) odsouzeným za vraždu sedmaosmdesátiletého seniora.

Párek se sbližoval a užíval si společně dlouhých 18 měsíců. Komplikace nastaly ve chvíli, kdy se Crompton do své dozorkyně skutečně zamiloval a nutil ji, aby opustila svého manžela, také dozorce ve věznici Frankland, což Rachel milenci skutečně slíbila. Když se tak ale nestalo, Daniel vše nahlásil a dozorci pak párek načapali při sexu v úklidové komoře.

Dozorkyně se u soudu snažila tvrdit, že ji odsouzený vrah znásilnil, ale toto tvrzení vyvrátily nalezené milostné dopisy, které dozorkyně svému milenci posílala.

Soudce při posuzování případu zhodnotil jako přitěžující okolnost to, že Welburnová navázal vztah s vrahem, který v roce 2013 chladnokrevně při loupeži zastřelil veterána z druhé světové války Franka Worsleyho. Ten o život ještě bojoval v nemocnici, ale nakonec svým zraněním podlehl. „Rodina oběti je z toho asi pěkně naštvaná,“ řekl soudce.

starypes ( 13. října 2019 20:30 )

Tak, tak. Tak dlouho jí chválil, až jí ho tam vpálil.

starypes ( 13. října 2019 20:26 )

Oběs se na semaforu. Jungvirt.

starypes ( 13. října 2019 20:23 )

Ric, pic, čamrda, i vrahoun si rád zamhdá.

obessenalucerne ( 13. října 2019 20:20 )

Hayzl. Nejen že vraždí, ale i udává.

a-z- ( 13. října 2019 16:47 )

Dozorkyně dělala vše pro to, aby byl připraven na život po propuštění z vězení. A za to jde chuděra bručet?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud