Za blbost zaplatili životem! Na čtyřkolku vlezli bez helmy: Jeden mrtvý, jeden těžce zraněný

Autor: ČTK, VaB - 
22. 9. 2019
09:21

U obce Žerčice na Mladoboleslavsku havarovala v sobotu večer čtyřkolka. Jeden člověk při nehodě zemřel, dalšího převezl vrtulník s těžkým zraněním do nemocnice. Lidé jeli na stroji bez helmy, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Nyní zjišťujeme, kdo z nich čtyřkolku řídil. Příčiny a okolnosti nehody jsou v šetření," řekla Richterová. Na čtyřkolce jeli dva lidé, jeden z nich při nehodě zemřel, druhý musel být s těžkým zraněním vrtulníkem transportován do nemocnice. Lidé na silném stroji jeli bez helmy. 

Video Jízda na čtyřkolce bez helem skončila tragicky: Jeden na místě zemřel, druhý je vážně zraněný. - aktu.cz

„Po příjezdu naše jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o dopravní nehodu čtyřkolky. Na místě byly dvě těžce zraněné osoby. Ve spolupráci se zdravotnickou záchrannou službou jsme jednu osobu resuscitovali, bohužel neúspěšně. Lékař konstatoval smrt. Druhá osoba byla letecky transportovaná do nemocnice v Praze,“ uvedl přímo na místě nadpraporčík Michal Nespěšný.

Ve Středočeském kraji se během sobotního dne staly další dvě vážné nehody. Při srážce osobního auta a motocyklu v Králově Dvoře na Berounsku zemřel motorkář. Předjížděl osobní auto na plné čáře. S předjížděným autem se následně střetl.

U obce Chotětov na Mladoboleslavsku odpoledne havarovalo osobní auto, pět lidí se zranilo, dva z toho těžce. Mezi těžce zraněnými bylo i dítě, na místě zasahovaly dva vrtulníky. 

Video Jízda na čtyřkolce bez helem skončila tragicky: Jeden na místě zemřel, druhý je vážně zraněný. - David Malík

bullshit ( 22. září 2019 12:21 )

Naprostý souhlas, docela zajímavé zjištění Policie: Po příjezdu naše jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o dopravní nehodu čtyřkolky...

bre-burda ( 22. září 2019 11:31 )

Na kolo, motorku či čtyřkolku můžeš vlézt klidně bez helmy, to ještě není žádná blbost. Ale blbostí je, když potom na ní jedeš jak debil a vymlátíš se. Pak teprve je podmínka blbosti splněna!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud