Tramvaj v Olomouci srazila nezletilou dívku: Doprava v ranní špičce kolabovala

Ilustrační foto
Aktualizováno -
18. 9. 2019
09:58
Autor: ČTK, VaB - 
18. 9. 2019
08:56

Ve středu ráno srazila tramvaj na Masarykově třídě v Olomouci nezletilou chodkyni. Podle olomoucké policejní mluvčí Ireny Urbánkové dívka utrpěla zranění, okolnosti nehody vyšetřuje policie. 

Ke střetu tramvaje a nezletilé dívky došlo před 8. hodinou ranní na rušné Masarykově třídě. „Z prozatím přesně nezjištěných příčin se zde střetla tramvaj s nezletilou chodkyní. Ta utrpěla zranění, s nímž skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Veškeré příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako celý její průběh, jsou v šetření," uvedla policejní mluvčí.

„Mohu potvrdit, že záchranná služba ošetřila nezletilou chodkyni. Zranění bylo spíše lehčího rázu, nicméně vzhledem k charakteru nehody byl následně přepravena do Fakultní nemocnice,“ sdělil Blesku mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje.

Nehoda se stala na páteřní tramvajové trati vedoucí od vlakového nádraží do centra města. Zastavení dopravy způsobilo na Masarykově třídě v ranní špičce kolaps, auta policisté odkláněli po okolních ulicích, linky musely být odkloněny přes třídu Kosmonautů. Okolo 9. hodiny policie oblast opět zprůjezdnila.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud