Pondělí 26. říjen 2020
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Polojasno 14°C

Mladá maminka (†25) se předávkovala prášky na spaní: Její děti si mezitím hrály hned vedle

Autor: shp - 
6. září 2019
21:32

K obrovské tragédii došlo v anglickém Torquayi. Svobodná maminka dvou malých dětí Taylor Parsonsová (†25) se ve svém domově předávkovala prášky na spaní a uklidnění, zatímco si její ratolesti hrály hned vedle. Tělo nebožačky našla sousedka druhý den bez známek života. I když se ji snažila oživit, její pokusy o záchranu ženy byly marné.

Clair McKuneová podle webu Daily Mail u soudu vypověděla, že jí Taylor večer řekla, že si jde vzít prášky na spaní a ulehnout ke spánku. Když však druhý den stále nevycházela z domu, začala mít Clair strach. Zaťukala proto na dveře, které jí otevřel starší syn Taylor.

Svou sousedku a kamarádku našla Clair bez známek života, jak leží na gauči. Okamžitě zavolala záchrannou službu. Podle pokynů dispečerky tísňové linky prováděla první pomoc a pokusila se ženu zachránit. Bohužel přes veškerou snahu nebyla úspěšná. Mladá maminka byla již mrtvá.

Děti si hrály vedle mrtvoly

U soudu zaznělo, že Taylor zemřela asi 30 cm od místa, kde si hrály její malé děti. V minulosti se několikrát přihlásila na psychiatrii, ale domluvené schůzky s odborníkem pak posouvala nebo rušila. Aby se dostala k lékům na předpis, vydávala se dokonce za svou matku. Pitva odhalila, že zemřela na předávkování.

V těle měla stopy po léku Pregabalin, který se používá proti úzkosti, dalších látkách a také po Valiu, které si koupila na ulici. „Jsem zdrcená z její smrti, ale zároveň nesmírně pyšná na to, co všechno ve svém krátkém životě dokázala,“ prohlásila ztrápená maminka zemřelé Taylor.

V domě byl pořádek a čisto

Podle detektiva Andyho Penhalligana, který případ vyšetřoval, se Taylor i přes své démony dobře starala o děti a domácnost. „O dvě malé děti bylo dobře postaráno. V domě nebyl žádný nepořádek. Všude bylo velmi čisto, všude bylo uklizeno,“ prohlásil strážce zákona.

hasickajana ( 7. září 2019 12:42 )

naprostý souhlas, navíc mají načesaný rejžák místo obočí...
je zvláštní, jak v Británii je běžné, že děti mají většinou už v šestnácti...

Monikay ( 7. září 2019 12:16 )

všechny fotky dnešních dívek vypadají jak mrtvé panenky

europa ( 7. září 2019 06:33 )

Svobodná matka dvou dětí. Se nedivím, že z toho byla na nervy. Možná jí měl včas někdo poučit, že existuje antikoncepce. A její matka je na ni pyšná, co všechno dokázala? Pěkná rodinka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud