Šok po svatební noci: Desítky tisíc ze svatebních darů zmizely novomanželům v nenávratnu

Autor: VaB - 
28. srpna 2019
22:31

Neznámý zloděj ukradl na svatbě téměř všechny peněžní dary! Svatba se odehrávala na zahradě zámku Lobeč ve Středních Čechách. Jenže novomanžele po svatební noci čekalo šokující probuzení. Desítky tisíc v hotovosti, skoro všechny peníze od rodičů i přátel, byly ráno tytam.

„Byl to pro mě obrovský zážitek, byl jsem dojatý z toho všeho. Ráno se ale všechno změnilo v horor,“ popsal novopečený manžel pro TV Nova. Na tuto svatbu svatebčané nikdy nezapomenou. 

Zloděj se dostal k novomanželům do pokoje a vykradl jim krabičku, ve které byly peníze a přáníčka. Zřejmě ale pospíchal, pár tisíc uvnitř nechal. Většina jich ale zmizela.

Novomanželé spočítali, kolik jim zloděj ukradl peněz. Podle nich jim ukradl skoro padesát tisíc! „Táta nám tam dal obálku s dvaceti tisíci, bratránek pět tisíc, ostatní členové rodiny taky kolem pěti tisíc,“ vysvětloval reportéru TV Nova zdrcený manžel. 

Místo celoživotních zážitků přišel po svatbě velký smutek. „Jsem z toho strašně moc zdrcený. Není mi ani tolik líto těch peněz, ale toho, že to byl dar od rodiny,“ zakončil muž. Novomanželé na místo zavolali policisty. Ti případ zaevidovali a poučili je, že mají podat trestní oznámení na neznámého pachatele.

doktormediciny ( 29. srpna 2019 10:17 )

¨Vypada to tak..Na svatbach obsluhuje vic lidi..Otocit v minute padesat tisic asi neni problem

Wolencak ( 29. srpna 2019 00:11 )

Mají holt dobré příbuzné, těžko.se jedná o zloděje z ulice.

Wells ( 28. srpna 2019 23:01 )

To jsou celý Češi, jenom krást. Nestydí se okrást novomanžele, ale ani mrtvého pochovaného na hřbitově.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud