Žena pobodala mladíka (26) na hudebním festivalu: Hrozí jí 10 let!

Ilustrační foto
Autor: DH - 
9. 8. 2019
17:29

Nejen hudební a taneční zážitek si odnesli návštěvníci festivalu v Ústí nad Orlicí na východě Čech. Policie totiž musela zasahovat proti ženě, která měla ošklivě pobodat jednoho člověka. Údajná pachatelka skončila ve vazbě.

K dramatickým událostem došlo v nočních hodinách během jednoho z letních hudebních festivalů v Ústí nad Orlicí. Osmadvacetiletá žena se tam podle policie pohádala s o dva roky mladším mužem. Bohužel nezůstalo pouze u slov. Nakonec došlo i k fyzickému napadení, přičemž žena tasila nůž a bodla muže do břicha.

„Zranění si vyžádalo neodkladný transport do nemocnice s následným lékařským ošetřením,“ řekla policejní mluvčí Lenka Vilímková, která rovněž zmínila, že zadržená údajná pachatelka je pro policii známá firma.

„Uvedeného jednání se dopustila i přesto, že byla v minulosti pro přečin výtržnictví Okresním soudem v Ústí nad Orlicí podmíněně odsouzena,“ přiblížila Vilímková.

Žena nakonec skončila na policejní stanici, kde si vyslechla, co jí hrozí. Radost jí to rozhodně neudělalo. „Kriminalisté z oddělení obecné kriminality ji obvinili pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Pokud soud obviněné vinu prokáže, hrozí jí trest odnětí svobody až na deset let,“ sdělila mluvčí. Potvrdila přitom, že údajná pachatelka skončila ve vazbě, kam ji poslal Okresní soud v Ústí nad Orlicí.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud