Jízdu v protisměru motorkář nepřežil: Další zahynul po strážce na D1

Ilustrační foto
Autor: DH, ČTK - 
30. 7. 2019
10:36

Pondělí si vyžádalo dva životy mezi českými motorkáři. U Perštejna na Chomutovsku zahynul motocyklista, který vyjel na svém stroji mimo silnici I. třídy číslo 13 směrem z Klášterce nad Ohří do Karlových Varů. Další zahynul poté, co dostal smyk na D1.


Motocyklista havaroval večer před 21:00 u vesnice Lužný. „Podle prvotních informací řidič motocyklu při jízdě v protisměru, údajně při předjíždění vozidel, vyjel mimo silnici a havaroval,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová. „I přes veškerou snahu zdravotníků na místě bohužel zemřel,“ dodala.

V nemocnici bohužel zemřel také motocyklista, který v pondělí odpoledne havaroval na dálnici D1 u Humpolce. Na dálnici dostal smyk a narazil do dopravního značení. Helmu měl. Nikdo další se nehody neúčastnil. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Nehoda se v pondělí stala na kilometru 89,5 ve směru na Brno ve 13:45. Motocykl se při přejíždění z pruhu do pruhu dostal na mokré vozovce do smyku. Jeho devětačtyřicetiletý řidič svým těžkým zraněním podlehl v pondělí večer v pražské nemocnici, kam ho přepravila letecká záchranná služba.

Muž jel na motocyklu Honda. „Nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a povětrnostním podmínkám,“ řekla Čírtková. Motocykl se při smyku převrátil na levý bok a dostal se až na krajnici, kde narazil do dopravního značení. S žádným jiným vozidlem se motorka na dálnici nestřetla.

Okolnosti nehody se podle ní nadále šetří, silnice první třídy byla po havárii zhruba tři hodiny zcela uzavřená.

offline ( 30. července 2019 13:02 )

Co je to platné, když každý jeden den začne jezdit víc nových motorkářů, než se jich stačí za celý rok zabít. Tudy cesta nevede. Jen zákaz tohle vyrábět, prodávat, vlastnit.

Administrator ( 30. července 2019 12:47 )

A ty píšeš jak retard. Nikdo ty tvoje sra čky stejně nečte.

ViktorOchlupin ( 30. července 2019 12:33 )

Jupíí.O dva voly míň, paráda. Blbouni na silničních motorkách (nemyslím tím teď ty starý dědky na chopperech) jezdí jako hovada i v autech. Takže je moc dobře, že už to nebudou moct napálit ať na mašině nebo v autě do někoho v protisměru. Plačkám a pseohumnistům, kterým je takových prasat líto, ať to někdo napálí do nich nebo někoho z rodiny,aby je ta lítost nad ztrátou např. mladého života přešla

AntonioZeseruti ( 30. července 2019 12:11 )

Nó kchů**rfa,to bil určytě ňákej borec,kerej se chtěl na sylnicy fznášet jako pták.Chuj s ním a eště pjeknej RIp.ák k tomu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud