Mirka (34) odjela z domu jen v pyžamu a zmizela: Našli její auto a vedle něj tělo!

Mirka (34) odjela z domova jen v pyžamu a zmizela.
Aktualizováno -
9. srpna 2019
15:20
Autor: DH, rys - 
24. července 2019
15:30

Naděje, že se čtrnáct dní pohřešovaná Mirka S. (34) z Dolan na Olomoucku najde v pořádku, patrně vyhasly. Ve čtvrtek odpoledne našli policisté v lesích u Olomouce auto, se kterým odjela a nedaleko něj mrtvou ženu.

„Ve čtvrtek odpoledne jsme přijali oznámení o nálezu vozu Škoda Fabia v lesním porostu na Olomoucku, s nímž odjela 23.7. v ranních hodinách z místa bydliště pohřešovaná žena (34). Nedaleko místa nálezu ležela osoba bez známek života,“ sdělila olomoucká policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podle Urbánkové nyní policisté prověřují, zda jde skutečně o pohřešovanou Mirku S.. Zda šlo o sebevraždu, nebo zda žena zemřela násilnou smrtí, mluvčí nechtěla komentovat. „K přesnému určení příčiny úmrtí byla nařízena pitva,“ uvedla Urbánková.

Žena měla zmizet v úterý 23. července ráno. Manžel nejprve zveřejnil status, že pátrá po automobilu, který mu někdo ukradl. Teprve 2,5 dne po zmizení ženy status změnil na informaci, že s autem odjela v pyžamu jeho žena.

Podle známých z ženina okolí byla vážně nemocná. Před onemocněním pracovala jako učitelka na základní škole.

luklovah ( 9. srpna 2019 17:42 )

8vox8 jÁ SI SPÍŠ MYSLÍM ŽE ONEMOCNĚLA Z TAKOVÝCH RETARDOVANÝCH DOSPĚLÍCH KTEŘÍ MAJÍ PLNOU HUBU O ÚCTĚ JAK JSTE VY ,KTEŘÍ SE SAMY SE CHOVAJÍ JAK HOVADA A DĚTEM NEJDOU ŽÁDNÝM SLUŠNÝM PŘÍKLADEM.A ŽÁDNOU ÚTU SE NEZASLOUŽÍTE.TU SO MUSÍ ČLOVĚK ZASLOUŽIT A NE VYNUTIT DUTOHLAVE.

Monikay ( 9. srpna 2019 17:08 )

chudák už asi byla v rozkladu, když nebyla k poznání

8vox8 ( 9. srpna 2019 16:43 )

Chudák holka! To jistě onemocněla z těch rozdováděných a drzých děcek ve škole jak se dnes chovají, to je dílo! Vyflákat po papulách a byl by klid a ne nervačit učitele a všechny okolo!!! Žádná úcta

lucio1 ( 24. července 2019 16:42 )

Známý kolegy odešel za komančů pro kapra a za 2 roky přišel pohled z Austrálie..U mě Mirka není, ať jsem konkrétní..

cocumysvole ( 24. července 2019 16:11 )

Že by to vedro?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud