Lukáš (†21) zemřel po policejním zásahu: Všude byla krev, popsala sousedka

Lukáš (†21) zemřel po policejním zásahu: Všude byla krev, popsala sousedka
Autor: dce - 
21. 7. 2019
05:40

Tragickou smrt mladého muže vyšetřují policisté na Slovensku. Lukáš se osudný den pohádal se svou babičkou, která na něj zavolala policii. Během pacifikování začal mladík kolabovat. Incident skončil jeho smrtí. Sousedé jsou v šoku, nikdo přesně nechápe, co se stalo. Podle některých informací měl Lukáš problém s drogami.

Jednadvacetiletého Lukáše vychovávala od malička babička Ľubica ve Veľkom Kríšti. Ve středu mezi nimi ale došlo ke sporu, který vyeskaloval do takových rozměrů, že babička na svého vnuka zavolala policii.

„Lukáš měl být pod vlivem drog. Z chodby byl slyšet hrozný křik a bouchání. Policisté si s mladým sousedem nevěděli rady,“ popsala serveru Čas.sk sousedka Soňa. Přímo na chodbě paneláku museli mladého muže policisté zpacifikovat, Lukáš přitom křičel na svou babičku, aby mu pomohla. Najednou se ale situace zcela obrátila.

„Potom, když ho policisté drželi, už křičel, že ho to bolí a nemůže dýchat. Chtěl, abych mu otevřela dveře, ale nemohla jsem, nedovolili mi to policisté,“ dodala sousedka. Pak prý přišla k Lukášovi blíž jeho babička a všimla si, že její vnuk nedýchá a začíná fialovět. Na místo během pár minut přijeli záchranáři, kteří už Lukášovi ale nedokázali pomoci.

„Policisté však Lukášovi nedali první pomoc. Už jsem ho viděla jen mrtvého. Nos a také ústa měl od krve. Všude na chodbě bylo množství jeho krve,“ tvrdí Soňa s tím, že věří, že policie pochybila. To také sdělila vyšetřovatelům, kteří případ řeší. „Nebudu přece lhát.“

Lukáše znala jen jako hodného mladíka. „Nedávno se vrátil z léčení. Snažil se najít zaměstnání, měl i přítelkyni. Vždyť i během toho zákroku křičel i její jméno,“ dodala Soňa.

Policie celou věc šetří pro podezření z přečinu usmrcení, poslední slovo budou mít znalci, které k případu přizvali.

liskabystrouska ( 21. července 2019 19:34 )

robin5 a ze byl fetak muze za to taky policie

centrum ( 21. července 2019 14:48 )

Kluka vychovala babička.
To málokdy dopadne dobře, byť by se babička snažila sebevíc. Kluk potřebuje otce. Ten by měl být hnán k zodpovědnosti. Proč zplodil dítě, o které se pak nestaral ...

robin5 ( 21. července 2019 14:18 )

Teď je najednou z fetny hodný, vzorný chlapec. Kdyby bábá nekřičela a dala mu prachy na fet, mohlo být, jako už určitě nejednou vše v klidu. Teď to odnesou policajti, které na zdrogovaného hajzlíka zavolali a nejspíš s ním nejednali "ohleduplně a v rukavičkách". Tak jak se s feťákama musí.

Jan Brandis ( 21. července 2019 13:53 )

Tak jen doufám že máš děti 😁

Administrator ( 21. července 2019 13:16 )

Ten vyfetovanec ji beztak určitě okrádal o důchod, aby měl na fet. Takže pohřeb budou poslední výdaje, které babka dá. Může být ráda, že ji nepodříznul, jako podsvinče.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud