Pondělí 26. říjen 2020
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Skutečná tvář muže z „medvědího brlohu“: Alexandr býval fešák, než ho postihla vážná choroba

Autor: DH - 
1. července 2019
05:15

Světlo světa spatřila první civilní fotografie muže z „medvědího brlohu“ pořízená před jeho onemocněním. Jak se zdá, dotyčný žádný měsíc v podzemí nestrávil a ani nepil vlastní moč. Údajně má jít o Alexandra P., který se v Kazachstánu léčí s vážnou formou lupénky.

První snímek muže z děsivého videa, které někdo pořídil v nemocnici, zveřejnila média. Částečně tak potvrdila slova lékaře Rustama Isajeva, který tvrdí, že dotyčného nikdy žádná šelma nenapadla.

Alexandr P. (41) se má údajně u Isajeva na oddělení v Lékařském centru v kazašském městě Aktobe léčit s velice vážnou formou lupénky. Jeho strašlivý zdravotní stav měl někdo pouze zneužít a protizákonně pořídit video, které pak pověsil na internet společně s neuvěřitelným příběhem.

Původní historka zněla tak, že muže měl napadnout a do brlohu odvléct medvěd. Tam si ho prý skladoval na později. Nebožák podle vypravování strávil pod zemí měsíc, a aby přežil, pil vlastní moč. Jak se ale ukázalo, nic z toho nebyla pravda. Nepotvrdily se ani jiné, neméně fantastické verze Alexandrova životního příběhu.

ilthinra ( 2. července 2019 01:39 )

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

naidka ( 1. července 2019 21:39 )

První článek šokující, druhý děsivý a třetí anulující oba předchozí.

jelenovi ( 1. července 2019 17:15 )

To byl taky clanek jak ze staryho dobryho Hromu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud