Hrůza na farmě: Policie objevila 14 rozsekaných těl, tři unesené zachránila

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
19. 5. 2019
17:00

Příslušníci mexických bezpečnostních sil našli při zásahu v usedlosti na západě země rozčtvrcená těla 14 lidí. Tři unesené osoby při tom zachránili a zadrželi tři podezřelé. Podle agentury DPA to dnes oznámila prokuratura státu Jalisco, kde se zločin odehrál.

Policisté statek prohledali v pátek poté, co v jeho blízkosti objevili spoutaného muže, který je požádal o pomoc. Předtím se mu podařilo z hrůzného objektu uniknout.

Při razii v zemědělské usedlosti nedaleko města Tlajomulco de Zúňiga policie objevila 25 plastikových pytlů a tři kontejnery, v nichž byly uložené části lidských těl. Zároveň osvobodila další dva unesené lidi a zadržela tři podezřelé.

Policisté v objektu také našli zbraně a nástroje, které zločinci zjevně použili k rozčtvrcení těl. Podle sdělení ústavu soudního lékařství ostatky patří 13 mužům a jedné ženě. Příčina a doba smrti zřejmých obětí masakru mají být oznámeny v následujících dnech.

V Mexiku je v současné době pohřešováno více než 40.000 lidí. Loni bylo v této latinskoamerické zemi zabito 34.000 lidí. Jen od začátku letošního roku se v hromadných hrobech našlo přes 300 těl patřících většinou obětem mocných drogových kartelů.

a-z- ( 19. května 2019 18:20 )

Už byli nabalíčkovaný do Lidlu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud