Smrtící injekce dostihla čtyřnásobného vraha i zrádného manžela: Ten zpíval duchovní písně

Autor: ČTK - 
17. května 2019
07:27

Hned dvě popravy uskutečnily americké úřady v noci ze čtvrtka na pátek našeho času. O život přišel muž, který neváhal zastřelit dvě školačky, a podvodník, jenž zavraždil svou ženu.

V amerických státech Alabama a Tennessee byli ve čtvrtek během několika hodin popraveni dva vězni. Zatímco v alabamské věznici skončil život muže odsouzeného za podíl na čtyřnásobné vraždě, v Nashville zemřel smrtící injekcí o více než čtvrtstoletí starší vězeň, který zavraždil svou manželku. Informovala o tom agentura AP.

Michael Brandon Samra zemřel kvůli účasti na čtyřnásobné vraždě, při které zemřely dvě děti.Michael Brandon Samra zemřel kvůli účasti na čtyřnásobné vraždě, při které zemřely dvě děti. | Reuters

Jednačtyřicetiletý Michael Brandon Samra byl spolu se svým přítelem odsouzen za vraždu přítelova otce, jeho partnerky a jejích dvou dcer školního věku. Oba muži je v roce 1997 postříleli během hádky o použití nákladní dodávky. Samrovi advokáti se pokusili popravu odvrátit, soud však žádost ve čtvrtek zamítl a vězeň byl popraven injekcí s kombinací tří látek.

Američan Donnie Johnson byl popraven za vraždu manželky.Američan Donnie Johnson byl popraven za vraždu manželky. | Reuters

Osmašedesátiletý Don Johnson zaplatil životem za vraždu své manželky, kterou udusil v roce 1984 v kempu, jenž provozoval v Memphisu. Před svou popravou se podle AP pomodlil za všechny, kterým ublížil, a zazpíval několik duchovních písní. Několik minut po vpichu injekce jej vězeňský lékař prohlásil za mrtvého.

marianskelazne ( 17. května 2019 08:41 )

Za vrazdu manzelky smrt .. a jak to je u nas??? Ha ha, ze si nevezmeme z tolik obdivovane a uctivane Ameriky
priklad??????? To jeste nikdo nevys­vetli­l...sk­oda!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud