Svatební cesta do dovolenkového ráje skončila tragicky: Manžel nesmí ze země, nevěsta (†31) se prý otrávila!

Autor: ital - 
13. května 2019
17:58

Novomanželé odjeli na svatební cestu na Srí Lanku. Když dorazili do hotelového pokoje Khilan Chandaria (33) ucítil divný zápach. Služba jim později v pokoji uklidila, objednali si i jídlo. Následně se jim ale udělalo nevolno a zvraceli krev. Zaměstnanci hotelu je převezli do nemocnice, kde Usheila Patelová (†31) zemřela na dehydrataci. Khilan nesmí kvůli vyšetřování opustit zemi.

Novomanželé Khilan Chandaria a Usheila Patelová měli v polovině dubna svatbu v městském obvodu Brent v severním Londýně. Na svatební cestu odjeli 23. dubna na Srí Lanku. Dva kouzelné týdny měli strávit v pětihvězdičkovém hotelu Amari ve městě Galle. Před odletem se na londýnském letišti Heathrow posilnili vodkou a limonádou. Když přijeli do hotelového pokoje, Khilan tam ucítil zvláštní zápach.

Přivolali pokojovou službu, a když uklízecí tým odešel, objednali si sendvič a hranolky. Krátce poté začalo být oběma novomanželům nevolno. Podle Khilana měli horečku a zvraceli krev. Okolo 3. hodiny ráno zavolali pomoc. Tři zaměstnanci hotelu dorazili s kolečkovým křeslem a manželský pár dopravili do nemocnice.

Usheila, která pracovala jako masážní terapeutka, později v nemocnici zemřela. Khilan zaměstnaný jako manažer obchodu s telefony, pověděl, že podle posmrtného vyšetření za smrt mohla dehydratace způsobená zvracením.

Původní diagnóza zahrnovala také možnou otravu jídlem, avšak mluvčí hotelu se v rozhovoru pro deník The Sun ohradil, že hotel byl minulý měsíc oceněn za kvalitu potravin. 

Dokud nebudou provedeny další testy vyšetřování, nesmí Khilan opustit Srí Lanku. „Nezacházejí se mnou jako s viníkem, ale ani jako s obětí. Nechci odtud odejít bez ní. Stále s Usheilou mluvím, když se v noci dívám na hvězdy. Myslel jsem, že tu se mnou bude po zbytek mého života,“ sdělil zdrcený vdovec portálu The Sun.

jasnovidec01 ( 23. května 2019 22:56 )

Další oběť ??neodskočil si Petr K z basy ??taky mu takhle nějak zemřela žena + dcera...asi ho zavřou za zabití elektřinou.

gizela.kulenova ( 13. května 2019 19:27 )

Khilana je mi moc líto, ale manželčině životní pojistce nešlo odolat.

Snad mu tučné konto dovolí zapomenout na životní lásku.

rbwtrnava ( 13. května 2019 18:49 )

vo vztahu s s moslimom mate jednu zaruku, Vasu smrt

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud