Jakuba (†27) našli na faře v kaluži krve: Policie zadržela podezřelého!

Autor: rys - 
6. května 2019
13:04

Ani týden netrvalo olomouckým kriminalistům pátrání po vrahovi Jakuba K. (†27), který byl minulé pondělí nalezen ve vaně na faře u husitského kostela v Chudobíně na Olomoucku s rozbitou hlavou a pobodaným tělem. Podezřelým z hrůzného činu je podle všeho známý zavražděného z drogového podsvětí.

„Já mohu v tuto chvíli pouze potvrdit, že skutečně máme zajištěnou podezřelou osobu. Z taktických důvodů ale není možné v tuto chvíli prozradit nic bližšího,“ sdělila olomoucká policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Policisty k podezřelému dovedla řada stop a podle všeho i řada fatálních chyb, které pachatel udělal. Podle dobře informovaného zdroje se měl například z místa činu nechat odvézt taxíkem.

K motivu vraždy policie zatím odmítá cokoliv říct. Obecně známo však je, že Jakub K. byl uživatelem i distributorem drog. „Prodával celkem ve velkém a dost lidí tzv. podělal, když prodával hodně nekvalitní drogy nebo šidil na váze,“ prozradil známý zavražděného. Jak Blesk.cz zjistil, podezřelý z vraždy je údajně také narkoman a distributor a u zavražděného měl nějakou dobu přebývat.

Modra_liska ( 6. května 2019 16:32 )

majojo: Tak to beru zpět. Tenhle týpek se určitě nenarodil proto, aby
pracoval...

majojo ( 6. května 2019 14:43 )

Myslíš? Původně se psalo, že dostal do hlavy krumpáčem? Že by s ním
zacházel, dokonce pracoval? 

Modra_liska ( 6. května 2019 13:53 )

Tady asi bude platit: "Kdo s čím zachází...".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud