Dva kamarádi vyhráli v loterii 119 milionů: Pořadatelé jim peníze odmítají vyplatit!

Autor: rc - 
27. 4. 2019
05:35

Britové Mark Goodram (36) a Jon-Ross Watson (31) si koupili los a vyhráli jackpot! Nakoupili šampaňské a chystali se slavit! Ovšem pořadatel soutěže se nechal slyšet, že jim částku vyplatit nehodlá. Dva kamarádi, pocházející z hrabství Velký Manchester si totiž los koupili za peníze z cizího účtu a není jasné, kde vzali inkriminovanou platební kartu.

Plánovali si koupit luxusní domy a vydat se na plavbu po Karibském moři. Mark Goodram a Jon–Ros Watson se stali takřka přes noc milionáři. Vyhráli jackpot v hodnotě 4 milionů liber (v přepočtu asi 119 milionů korun).

„Chystám se na plavbu po Karibiku a potom do Las Vegas. Ale nejdřív potřebuji pas,“ uvedl pro Daily Mail Goodram. Ovšem výhru stále neobdržel. Oba dva muži mají totiž pestrou minulost a okolnosti nákupu losu jsou mírně řečeno podezřelé.

Watson byl už dříve obviněn z bankovních podvodů a Goodram byl v minulém roce zatčen za krádež. Pořadatel soutěže zjistil, že ani jeden z výherců nemá v bance účet, ovšem za výherní tiket zaplatili bankovní kartou.

Na webových stránkách organizátor soutěže uvedl, že nebude vyplácet výhru mužům, kteří ke koupi tiketu použili odcizenou bankovní kartu. Muži to vysvětlili tak, že karta patřila kamarádovi Johnovi, ale odmítli uvést, kdo John je a kde se zdržuje.

hana9 ( 28. dubna 2019 18:42 )

Dobře jim tak mají smůlu ještě bych je za to zavřela až zčernají.

hasan evina ( 27. dubna 2019 22:09 )

Ruda, ten kto má peniaze vyplatiť, urobí všetko preto aby tie peniaze vyplatiť nemusel, ak tú kartu naozaj ukradli, tak to majú fakt smolu, cez tú kartu mali prístup ku kontu,peniaze na konte im nepatria, takže cokolvek za tie peniaze kúpia, im nepatrí, ani ten los nie, takže ani tá výhra nie

faaic ( 27. dubna 2019 20:31 )

... podvod.

faaic ( 27. dubna 2019 20:28 )

Není. U Sportky lze platit kartou, ale to nevylučuje, že je to psovod, jako nakonec všechny elektronické hry, Tam platí, že vyhrává ten, kdo losuje.

satanas ( 27. dubna 2019 18:15 )

Ja bych jim poradil obratit se na Cerny ovce!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud