Nahá žena pobíhala po louce v Ústí: Strážníci ji zabalili a poslali na psychiatrii

Po louce v Ústí pobíhala nahá žena. (ilustrační foto)
19. 4. 2019
11:02

Kuriózní pohled se naskytl kolemjdoucím minulý víkend na louce v Ústí nad Labem. Pobíhala tu totiž zcela nahá žena středního věku! Strážníci ji dostihli, zabalili do deky a poslali na psychiatrii. 

K incidentu došlo v sobotu 13. dubna kolem 11. hodiny. "Oznamovatel operátorovi nahlásil, že na louce za nákupním centrem Lidl, ve směru na Mariánskou skálu se pohybuje neznámá žena, která je celá nahá," popsal mluvčí ústeckých strážníků Jan Novotný.

Na místo proto ihned vyrazila hlídka městské policie. "Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že oznámení se zakládá na pravdě. Strážníci ženu středního věku dostihli, ihned ji zabalili do služební deky a snažili se zjistit důvod, proč žena po louce pobíhá zcela neoděna," uvedl mluvčí.

"Při rozhovoru s dotyčnou hlídka usoudila, že žena potřebuje nejspíše pomoc psychiatra, proto na místo přivolala zdravotní záchrannou službu, která si dotyčnou převezla do Masarykovy nemocnice k vyšetření," uzavřel Novotný.

Strážníci ženu předali záchranářům.

Sittowa ( 19. dubna 2019 20:07 )

No co tak tak pobíhala nahatá....Ale reklamy v TV celý den na prcgumy,všelijaké krémy na píč...,prášky na péro,vložky,hajzlpapír na prd.. při obědu s dětma žádný politický úchyl neřeší.

mislivec ( 19. dubna 2019 19:58 )

Docela dobrý kozi.

sukin-sa-vracia ( 19. dubna 2019 18:59 )

Nechápu proč ji poslali na psychiatrii. Mně se ta paní zdá být naprosto v pohodě.....

banany ( 19. dubna 2019 17:59 )

Pletla si asi demokracii s nestydatostí. Ještě měla mít pořádně našlehanou pr.d.el

agfor ( 19. dubna 2019 16:19 )

Pak že prý platí, co není zakázáno je povoleno. To zřejmě platí jen pro vládnoucí dobytek, když kradou jako straky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud