Neskutečná drzost: Řidič bez papírů zaparkoval v zákazu vjezdu přímo před policejní služebnou

Se zákazem řízení zaparkoval před policejní služebnou v zákazu vjezdu.
18. 4. 2019
15:07

Vlastním očím nemohli uvěřit policisté v Karlových Varech. Přímo před jejich služebnou zaparkoval v zákazu vjezdu chlápek (35) a šel si se spolujezdkyní něco zařídit. Řidičák policistům předložit nemohl, až do roku 2021 má totiž zákaz řízení. Navíc měl ještě u auta rozbité čelní sklo.

Řidič auto s klidem odstavil ve vjezdu k policejnímu oddělení, hned vedle značky zákaz vjezdu. Se spolujezdkyní pak odešli. Když se vrátili a chtěli odjet, daleko se nedostali.

Sotva se rozjeli, byli zastaveni policejní hlídkou. Policisté po řidiči požadovali doklady potřebné k provozu a řízení vozidla,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Povedený motorista ale řidičák neměl. „Tvrdil, že ho zapomněl doma,“ popisovala Týřová. Jenže policisté zjistili, že je to trochu jinak. „Byl mu uložen zákaz řízení všech motorových vozidel až do března roku 2021,“ dodala mluvčí.

Auto mělo navíc prasklé čelní sklo. Policisté přitom drzouna nachytali už před měsícem za volantem opilého. Teď mu zakázali další jízdu a měl jim co vysvětlovat. Hrozí mu až dvouleté vězení.

VIDEO: Chlápek se zákazem řízení se pokusil ujet policistům.

Video Muž se zákazem řízení se pokusil na Chebsku ujet policistům. - PČR
720p 360p
 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud