Na mrtvou Darju (†19) začínají „kydat hnůj“. Oběť sexuálního zneužívání, nebo prostitutka?

Autor: DH - 
11. ledna 2019
20:15

Obyvatelé města Dnipro na Ukrajině nalezli v kontejneru mrtvolu v kufru. Jednalo se o studentku a příležitostnou modelku Darju Bilous (†19). Sotva se ale stihli místní ze šoku trochu vzpamatovat, vyrojili se ti, kteří se snaží její památku pošpinit. Podle některých si měla Darja přivydělávat prostitucí.

Tělo mrtvé Darji Bilous (†19) našli v pátek obyvatelé Dnipro v cestovním kufru. Celou situaci jeden přihlížející zachytil na mobilní telefon. Podle policie a očitých svědků bylo na první pohled jasné, že byla dívka obětí násilí. V předvečer nálezu se kolem kontejneru shromáždila skupinka mužů. Právě ti zde měli kufr vyhodit.

Policie podle dostupných informací stačila již identifikovat hlavního podezřelého. Jednat by se mělo o muže turecké národnosti, který ale ihned po činu údajně zmizel do své domoviny. Po možném vrahovi pátrá také Interpol. Zbývající pachatelé se mají nacházet v Dnipru. Většina tamních lidí cítí k dívce a její rodině soucit. Najdou se ale i ti, kteří tvrdí, že před smrtí vedla nevázaný život. 

Podivné komentáře se objevily pod poslední fotografií, která je na dívčině instagramovém účtu. Jejich autorem je uživatel „magnificent_illuminate“, který ve svých komentářích mimo jiné naznačil, že byla dívka v 17 letech sexuálně zneužívána svojí rodinou. Ta k ní od té doby měla mít zakázaný přístup.

Podle jeho slov si také měla Darja při studiu vysoké školy přivydělávat jako prostitutka. Policie se k případu odmítá vyjádřit, jisté je však jedno: Všichni si přejí dopadení pachatele, či pachatelů.

Světu zatím nezbývá nic jiného, než se divit tomu, jak brutálním způsobem mladou dívku někdo zabil. Už jen fakt, že ji někdo zavřel polonahou do kufru a někde pohodil, je strašlivý.

Darja měla své poslední dny trávit v Kyjevě oslavami Nového roku. Po návratu se pak po ní slehla zem. Nejprve umlkl její mobil. O několik hodin později bylo nalezeno  její tělo.

Video: V kontejneru našli tělo studentky nacpané do kufru

Video V kontejneru našli tělo studentky nacpané do kufru. - hyevuy_dnepr/Instagram

tomik007 ( 11. ledna 2019 21:44 )

Příležitostna modelka neni zadne kydani

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud