Kočkův hrob na jeho narozeniny zaplavily umělé růže: Vzpomínají na něj i na sociálních sítích

Autor: dce - 
8. ledna 2019
18:00

Velkolepý hrob na pražských Olšanech, ve kterém po smrti spočinul Jan Kočka ml. (†28), začátkem ledna zaplavily květiny. Modré a bílé umělé růže se na hrobce objevily kolem Janových narozenin. Jeho blízcí na něj vzpomínají i na sociálních sítích.

Jan Kočka ml. (†28) zemřel 28. září 2018 po nehodě na dálnici D11. Uprostřed noci ujížděl několik kilometrů v protisměru, zastavila ho až srážka s kamionem. Ten řídil Miloslav (†28), který rovněž drtivou srážku nepřežil.

Jana pohřbila rodina v nové hrobce na pražských Olšanech. Mramorová hrobka zářící novotou nyní přitahuje pozornost i díky květinám, které se na ní začátkem ledna objevily. A jak mívá kolotočářská rodina Kočků ve zvyku, nic není v malém měřítku. Na hrobě, kde již přibyla Janova podobizna, stojí rovných deset nádob s modrobílými umělými růžemi.

V úterý by Jan navíc oslavil své devětadvacáté narozeniny. Jeho sestra Kristýna sdílela smutnou vzpomínku na svém Instagramu. „Doufám, že nás všechny vidíš. Užij si svoje narozky..., protože tys uměl nejlíp slavit,“ napsala. Později přidala i fotografii hrobky s květinami, věncem a celou řadou svíček.

Něco patrně slavil i v osudný den svojí smrti. Policie po týdnech odkládání nakonec zveřejnila výsledky toxikologie. Kočka měl v těle alkohol i drogy. V jakém množství, ovšem nespecifikovali, označili ho pouze za „významné“.

Video Jan Kočka ml. (†28) zemřel 28. září 2018 po nehodě na dálnici D11. - Blesk - David Malík

kapsa72 ( 9. ledna 2019 01:01 )

Karma vyrovna ucty vsem bez vyjimky. Ja jsem o tom presvedceny. Otazkou je, ze my nevime jak " zatoci nejen s nima,ale i s nama"..Proto davejme pozor na sve jednani kazdy z nas....

pavel981 ( 9. ledna 2019 00:00 )

Špinavý par.chant po zásluze tleje v hrobě. Ještě jich je hodně, ale i ty Karma dožene..... alespoň doufám !

zkratik ( 8. ledna 2019 23:47 )

umělý kytky na hrobu je HNUS!!!!!Ty používaj jen kolotočkáři a cikáni,z lenivosti,aby nemuseli na hrob tak často.Tam chodí jen o Dušičky a dávaj pompézní umělý kytky

kapsa72 ( 8. ledna 2019 21:37 )

Giza ( 8. ledna 2019 21:09 )

Kočky zaplatily článek....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud