Policisté zakončili rok záchranou života: Muže oživili až po 40 minutách!

Pro dvojici volyňských policistů Josefa Kaince (vlevo) a Rudolfa Němce nemohl letošní rok skončit šťastněji, zachránili lidský život  (Autor: Policie ČR)
Autor: čad - 
31. prosince 2018
15:56

Letošní rok nemohl pro dvojici policistů z Volyně na Strakonicku skončit lépe. V sobotu se jim totiž podařilo zachránit život muži (61), který zkolaboval na ulici.

Bylo krátce po poledni, když policista Rudolf Němec a jeho kolega Josef Kainc dostali do služebního vozidla informaci o tom, že před vlakovým nádražím ve Volyni leží bezvládné tělo muže. Na místo muži zákona dorazili za necelé dvě minuty.

„Před budovou nádraží jsme nalezli staršího muže v bezvědomí, nedýchal,“ popsal nadcházející zásah Rudolf Němec. Protože ve Volyni není dislokovaná výjezdová skupina zdravotních záchranářů, policisté od letošního listopadu vozí ve služebním vozidle automatizovaný externí defibrilátor (AED), který okamžitě použili.

„S kolegou jsme se pak až do příjezdu záchranářů střídali v masáži srdce,“ dodal Němec. O život muže společně bojovali zhruba 40 minut. Naštěstí se jim životní funkce zkolabovaného podařilo posléze obnovit. Do nemocnice v Českých Budějovicích zachráněného muže pak přepravil vrtulník.

hspetr ( 31. prosince 2018 16:56 )

[[-----Najdětee nahé ženy ve vašem městě zde : tress.is/zeny

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud