Polský „Fritzl“ mazal své ženě chleba spermatem a prodával ji svým bratrům: Teď jim hrozí 15 let!

30. 12. 2018
14:45

Dlouhé roky utrpení čekaly 33letou Polku, která si vzala o 16 let staršího Mariusze Sz. (49). Ten ji týral, znásilňoval a bil. Nakonec ji zavřel do sklepa, kde ji držel dva roky. Za 20 zlotých, tj. asi za 120 korun, ji prodával svým bratrům a kamarádům. Sám zatím zneužíval jejich dvě dcerky.

Krátce po svatbě ukázal původně pozorný Mariusz svou pravou tvář. Začal ženu bít a znásilňovat. Nakonec ji umístil do sklepa, kde navíc vyšrouboval žárovku, takže tam byla Eva úplně potmě. 

„Tohle je teď tvůj pokoj. Máš, co si zasloužíš,“ měl jí tehdy říct. Ve sklepě ji pak nechal hladovět. Když už jí přinesl nějaké jídlo, tak se žena musela najíst se spoutanýma rukama a nohama jako zvíře. „Jak se později ukázalo, krmil ji chlebem, do kterého jí dával své semeno,“ uvedla vyšetřovatelka Katarzyna Cislo.

Mariusz svou manželku také prodával k sexu svým opilým kamarádům a svým bratrům za lahve alkoholu, či za 20 zlotých, což je v přepočtu 120 korun. „Dovolil svým kamarádům, aby ji zneužívali. Tehdy byla žena svázaná a vyhladovělá,“ řekl Sebastian Glen, mluvčí polské policie.

Jeho řádění nebyly ušetřeny ani dvě malé dcerky. Mariusz dívky bil, svazoval a sexuálně zneužíval. Nutil je také, aby bily svou matku. „Udeřila jsem mámu tyčí do hlavy, tak jak mi táta řekl. S tátou Miroslavem jsme chtěli mámu zabít, abychom mohli mít novou mámu,“ napsala si jedna z nich do deníčku.

Evě se podařilo ze sklepa utéct v roce 2010. Nikdo jí ale zprvu nevěřil a policie se případem začala zabývat až po nálezu deníku starší dcery. Mariusz byl zatčen a soud ho poslal na 25 let do kriminálu.

„Jsem přece jen ráda, že jsem ho nezabila,“ okomentovala to zadržovaná žena. „Ten člověk se nikdy nesmí dostat na svobodu. Jen tak nikomu neublíží,“ zdůraznila. Ona sama nyní již žije pod novým jménem na neznámém místě.

S ohledem na to soudkyně Maria Hartuna z Okresního soudu v Gdaňsku utajila průběh procesu s muži, kteří ji znásilňovali. Ví se tedy jen tolik, že obžalovaní bratři Andrzej Sz. a Mirian Sz. a jejich kamarád Tadeusz B. popírají, že ženu skoro rok znásilňovali, zatímco byla připoutaná ke zdi a na hlavě měla kýbl. Není divu, hrozí jim totiž 15 let vězení!


dutchschulz ( 31. prosince 2018 13:28 )

sigmae, proč? Že jsem napsal pravdu? Jestliže bráchové manžela s klidem prznili manželku, nemohli být normální. Pokud neměla týraná žena IQ 80 nebo byla vobluda hledající za každou cenu chlapa, musela vidět, mezi jaké exoty se přivdá. Mimochodem, kdo má hodně bráchů? A podle fotky muselo jít o dům hrůzy, kam by slušná ženská nevkročila. Když se zamiluji do Aranky z Chánova, taky mě nikdo nebude litovat, že mi do rána vyčórovali z auta rádio, rezervu a že jsem od chrabrých bratrů krasavice v přesile 10:1 dostal na budku.

sigmae ( 31. prosince 2018 10:57 )

ty jsi pěkně vypatlaný blbeček...

dutchschulz ( 31. prosince 2018 03:06 )

"Za 20 zlotých, tj. asi za 120 korun, ji prodával svým bratrům a kamarádům." Takže týraná žena musela předem vědět, co jsou bratři a kámoši jejího nastávajícího zač. Horda primitivních příbuzných a kámošů jí nevadila, hupsla s ním do postele a k oltáři? Nedělejte z ní umučenou světici, musela být taky pěkně jedlá.

hadraplan ( 31. prosince 2018 00:20 )

Pověsit za ptáka nad mraveniště,lépe termitiště

fionora ( 30. prosince 2018 22:54 )

Vykastrovat a mučit.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud