Evu zavřel do sklepa a na chleba jí natíral sperma: Polský Fritzl dostal 25 let

Autor: lm - 
26. 6. 2017
19:45

Dva roky strávila uvězněná ve sklepě vlastního domu, kde ji její muž mučil, znásilňoval a bil. Mariusz své manželce často nedával jídlo a když už, tak jen vodu a chléb, do kterého jí dával sperma. Děsivý případ ukázal vážné selhání polské prokuratury.

Eva a Mariusz se seznámili v roce 2005, z galantního muže snů se ale brzy po svatbě stala zrůda. Pouhý týden po obřadu svou manželku poprvé udeřil a postupem času se začala ukazovat jeho pravá povaha. Eva Mariusze chtěla opustit, ale on ji přesvědčoval, že ji miluje. Když se páru narodily dvě dcerky, začal být čím dál agresivnější.

Mariusz svou ženu poté uvrhl do sklepa jejich domu, kde navíc vyšrouboval žárovku, takže tam byla Eva úplně potmě. „Tohle je teď tvůj pokoj. Máš, co si zasloužíš,“ měl jí tehdy říct. Ve sklepě ji pak znásilňoval a nechal hladovět. Když už jí přinesl nějaké jídlo, tak se žena musela najíst se spoutanýma rukama a nohama jako zvíře. „Jak se později ukázalo, krmil ji chlebem, do kterého jí dával spermie,“ uvedla vyšetřovatelka Katarzyna Cislo.

Video Tyran svoji ženu krmil chlebem namazaným spermatem. - Joj

Mariusz svou manželku také prodával k sexu svým opilým kamarádům za lahve alkoholu či 20 zlotých, což je v přepočtu 120 korun. „Dovolil svým kamarádům, aby ji zneužívali. Tehdy byla žena svázaná a vyhladovělá,“ řekl Sebastian Glen, mluvčí polské policie.

Jeho řádění nebyly ušetřeny ani dvě malé dcerky. Mariusz dívky bil, svazoval a sexuálně zneužíval. Nutil je také, aby svou matku bily. „Udeřila jsem mámu tyčí do hlavy, tak jak mi táta řekl. S tátou Miroslavem jsme chtěli mámu zabít, abychom mohli mít novou mámu,“ napsala si jedna z nich do deníčku.

Evě se podařilo ze sklepa utéct v roce 2010. Nikdo jí ale zprvu nevěřil a policie se případem začala zabývat až po nálezu deníku starší dcery. Mariusz byl zatčen až loni v únoru. Soudkyně ho letos poslala na 25 let do kriminálu, rozsudek ale ještě není pravomocný.

montelbrus ( 31. prosince 2018 21:28 )

myslím že 25 let je málo,ale u nás by dostal ještě mín a ještě by ho po polovině propustili za dobré chování

deratizater ( 27. června 2017 05:18 )

Když chodil tento Polský katolík do kostela a dal do kasičky odpustek tak není zločinec .

tomik007 ( 26. června 2017 20:41 )

A tohle ted mate v Praze na magistrate sokolici

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud