Tereza se ve vězení nefláká: Napsala už dvě knihy! Bude jako Kajínek?

Autor: dce - 
9. 12. 2018
05:05

Terezu (22) v Pákistánu již brzy čeká rozsudek. V místní vazbě strávila téměř rok a podle místních médií rozhodně nezahálela. Mladá Češka, kterou zadrželi na letišti s kufrem plným drog, napsala prý už dvě knihy! Nechala se inspirovat nejslavnějším českým vězněm Jiřím Kajínkem (57)?

Jedenáct měsíců už sedí ve vězení v Láhauru a aspoň jednou týdně - v poslední době mnohem častěji - se jde ukázat k místnímu soudu. Většinou se Tereza usmívá, jako by věřila, že bude brzy propuštěna. Což se klidně může stát. Její právník naznačuje, že bude na Vánoce s rodinou a průběh jednotlivých jednání působí tak, že se na její stranu přiklání i soudce.

Ten má ovšem tento týden dovolenou, a tak se Terezy závěrečná výpověď odsunula na pondělí 10. prosince. Češka ovšem za mřížemi nezahálí - podle místních médií napsala již dvě knihy! Popisuje v nich život v láhaurském vězení a pákistánskou kulturu.

Knihu za mřížemi sepsal i Jiří Kajínek, jehož odsoudili za dvojnásobnou vraždu a ve vězení měl strávit zbytek života. V roce 2017, po odpykání 23 let za mřížemi, mu však prezident Miloš Zeman udělil milost. Kajínek ve vězení napsal knihu Můj život bez mříží, ve které vypráví o době před tím, než dostal doživotní trest. Kajínkova zpověď byla skutečným bestsellerem a vydělala mu nejspíš pořádný balík, čeká něco podobného i Terezino dílo?

Video Tereza u soudu - Blesk.cz

Terezu zadrželi pákistánští celníci na letišti v Láhauru 10. ledna. Při třetí kontrole u ní totiž objevili téměř devět kilogramů heroinu. Mladá Češka tvrdí, že o drogách nevěděla. Už téměř rok teď Tereza navštěvuje láhaurský soud a čeká na rozsudek.

Vzhledem k tomu, že jde o cizinku a vezla méně než 10 kilo drog, nehrozí jí trest smrti a patrně ani doživotí. I tak čelí deseti letům v místním vězení. Česko totiž nemá s Pákistánem dohodu o vydávání zločinců.

Video Tereza u soudu - Blesk.cz

salto ( 10. prosince 2018 07:59 )

První kniha se bude jmenovat "Nohy do V" a ta druhá "Stažená (_!_)

cakalik cakalik ( 9. prosince 2018 13:36 )

soudce stále požaduje po žalobci celé záznamy kamer,a i když všechny prostory jsou pokryty kameramI části záznamů chybí..Nejprve ji kontrolovala policie, pak bezpečnostní služba letiště a nakonec byla i důkladně prohledána protidrogovou policii (ta má všechny prostředky, jak drogy hledat, včetně psů-kamerový záznam) Až u posledního stanoviště byla zatčena po krátké prohlídce celníky,zde části záznamu chybí a je to nahrazeno ne-ůplným záznamem z mobilu(tereza si stěžuje,že je kufr uleptaný a poškozený).podle obhájce..i tak ze záznamu vyplývá,že min.2osoby které neměly být té-to přítomny se zavazadlem manipulovaly.ODKUD SE VZALY V NAŠICH MÉDIÍCH JEJI ZPOVĚDI,ŽE PAŠOVALA NĚKOLIKRÁT?OD OBVINĚNÍ K NI MÁ PŘÍSTUP JEN JEJÍ OBHÁJCE.U SOUDU ODMÍTLA,ŽE BY O DROGÁCH(SUROVINÁCH)COKOLI VĚDĚLA.ANI TAMNÍ MÉDIA TYTO INFORMACE NEUVÁDĚJÍ.

auslak ( 9. prosince 2018 12:43 )

A vydavatelem bude obhájce.Honorář už je dohodnutý.

dajka123 ( 9. prosince 2018 12:18 )

Co ta tupá špinavá šlápota může napsat, akorát tak Pohádky z bordelu a ta druhá "knížka" se bude jmenovat Pohádky z Pákistánského vězení.

cesky_novinar ( 9. prosince 2018 12:14 )

česká tupá sprostitutka a umí psát ? …to bude zase tupá blbovární kachna

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud