Martina (†28) zabil krutý mráz: Zemřel pár kroků od chaty svých rodičů

Martin umrzl v mrazu.
5. 12. 2018
18:40

Na horní Oravě se vzpamatovávají z tragické smrti Martina (†28), který se stal první obětí letošní zimy na Slovensku. Mladík, který měl díky své vřelé povaze hodně kamarádů, zahynul v mrazu, který udeřil o víkendu.

Podle všeho doplatil na to, že se vydal v pátek večer na posezení s kamarády a z baru odešel pěšky sám. Domů bohužel už dojít nestihl. Přes víkend totiž udeřily na Oravě kruté mrazy a vzaly si jeho život, když se vracel z pitky domů.

Odešel z podniku sám, popilo se. Chtěl se dostat domů, ale to už nestihl. Našli ho před chatou rodičů, do které se nemohl dostat,“ řekl Lukáš, bývalý Martinův spolužák ze základní školy. Mladíka se snažili zachránit kolemjdoucí.

Mohu potvrdit zásah záchranářů, které vyslali k muži, jenž nedýchal a nereagoval. Ještě před jejich příchodem operátor telefonicky instruoval svědky, jak ho oživovat. Bohužel musel lékař konstatovat smrt,“ řekla mluvčí záchranářů Alena Krčová.

Byla to nešťastná náhoda, spadl, nemůže za to nikdo,“ řekla s pláčem mladíkova kamarádka Tanka. Dodala, že Martin měl dar rozveselovat lidi a takovýto konec si nezasloužil. Poslední rozloučení s mladíkem proběhlo v Tvrdošíně.

Přesnou příčinu smrti určí nařízená pitva. „Mohu potvrdit, že obhledávající lékař na místě vyloučil cizí zavinění,“ uzavřela krajská policejní mluvčí Jana Balogová.

skaara ( 6. prosince 2018 10:26 )

No jo, vožral se a pak v tom mraze usnul a umrzl, ale mráz jako takový za jeho smrt nemůže, za vším je CHLAST

aeraluna ( 6. prosince 2018 01:06 )

Jojo, alkohol je metla lidstva

Monikay ( 5. prosince 2018 19:52 )

Není to první opilý co zmrznul.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud