Levhart napadl dívku (4) v moskevském cirkuse. Zachránil ji svetr

Autor: ital - 
14. listopadu 2018
19:02

V moskevském cirkuse došlo k útoku predátora na malé dítě. Pracovník vedl na vodítku levharta bez náhubku. Ten náhle zaútočil na malou dívku (4), která byla v cirkuse na výletě se školkou. Útok naštěstí trval jen několik okamžiků a zaměstnanci šelmu odehnali.

V Rusku došlo k dalšímu útoku kočkovité šelmy na dítě. Čtyřletou dívku, která navštívila se svojí školkou stálý cirkus v Moskvě, napadl levhart. Zvíře chytilo holčičku za krk táhlo ji skoro 2 metry po zemi.

Útok predátora naštěstí trval jenom okamžik a ostatním pracovníkům zařízení se podařilo šelmu odehnat pryč. Dívka utrpěla škrábance na krku a musela být hospitalizována kvůli šoku. Před závažnějším poraněním ji zachránil svetr s dlouhým tlustým límcem, který měla v momentě útoku oblečený.

Deset dní před tímto incidentem došlo k podobnému případu, kdy v cirkuse ve městě Krasnodar napadla lvice jinou dívku, rovněž čtyřletou. Ta skončila s rozdrásaným obličejem a byla 8 dní v kómatu. Vinu za její zranění nesou jak provozovatelé cirkusu, tak její rodiče, kteří ji nechali stát samotnou hned u klece s šelmou.

Monikay ( 16. listopadu 2018 13:31 )

tam ty bezpečnostní zábrany moc neřešej...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud