Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Student (†20) zemřel po opileckých orgiích. Při vítacím rituálu pil vodku z prasečí hlavy

Autor: shp - 
24. října 2018
16:47

Byl mladý a měl ještě vše před sebou. Jeho život však skončil tragicky a naprosto zbytečně. Teprve dvacetiletý student Univerzity v Newcastlu zemřel na brutální otravu alkoholu. Ed Farner se totiž účastnil opileckých orgií, které byly součástí vítacího rituálu nováčků na univerzitě.

Tragický případ, který se stal 14. prosince 2016, nyní projednává soud. U něj zaznělo, že Ed měl v těle pětinásobné množství alkoholu, než povoluje britský zákon k řízení. Jeho tělo takový nápor prostě nevydrželo a zkolabovalo.

Ed se chtěl blýsknout před staršími spolužáky a lil do sebe extrémní množství vodky. Tu pil podle rituálu i z uříznuté prasečí hlavy. Záznamy z průmyslové kamery v metru odhalily, že Ed byl po pitce tak mimo, že ho museli kamarádi na cestě domů podpírat.

Jenže když se jeho přátelé druhý den ráno probudili, zjistili, že je celý modrý a nedýchá. „Vyskočil jsem z postele a běžel dolů. Ed nedýchal,“ prohlásil u soudu předseda studentského klubu James Carr, který uvítací ceremoniál pro 40 studentů přes zákaz univerzity pořádal.

Tom Dorman a Alex Blott mi rychle pomohli ho dostat do auta. Vzali jsme ho do nemocnice a já řídil,“ řekl u soudu s pláčem. Prý zazmatkovali, a proto nezavolali ambulanci. V nemocnici Edovi již pomoci nedokázali. Soud pokračuje i nadále.

VIDEO: Jakub Novák vyfasoval na loňskou tragickou nehodu 6 let vězení. Řídil opilý, zabil spolujezdce, další dva těžce zranil.

petrw ( 25. října 2018 07:30 )

dobře mu tak nenim mi lito dnesnich neradu

Antonin Blaha ( 24. října 2018 22:05 )

 Generace bridilu😂😂😂

MocnyKapitalista ( 24. října 2018 18:43 )

Spis jeste nezapity,chalstat se musi umet a musi se to trenovat to pak se da vypit i dvacet piv a flaska vodky a jsi v pohode.Trenink dela mistry

cocumysvole ( 24. října 2018 17:43 )

Ve dvaceti se uchlastal - to muselo bejt pako vymaštěný.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání