Úterý 18. května 2021
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 15°C

Studentku (†21) hromadně znásilnili a ubili těžkým balvanem! Soud rozkrývá kruté detaily

Autor: ital - 
18. října 2018
19:16

Čtyřčlenný gang brutálně znásilnil a zavraždil studentku v Jižní Africe. Jejího přítele ošklivě poranili. Nyní stojí před soudem. Vycházejí najevo nová šokující fakta. Vrazi nechali tělo dívky ležet poblíž vinice. Tam ho druhý den objevili dělníci. Jeden z nich si myslel, že se jedná pouze o umělou figurínu. Realita ho brzy vyvedla z omylu.

Studentka Hannah Cornelius (†21) chtěla v květnu 2017 odvézt svého spolužáka a kamaráda Cheslina Marshe (22) domů, aby po jejich společně stráveném večeru nemusel pěšky a někdo ho nepřepadl. Jenže právě to se stalo, když následně jeli společně autem. Jakmile zastavili, obstoupila je čtveřice mužů. Ohrožovali je nožem a šroubovákem a oba je unesli.

Hocha zavlekli do lesa a cihlami bili do hlavy. Hannah zavezli k jedné z místních vinic, kde ji znásilnili a poté k smrti utloukli balvanem. Její kamarád však přežil a podařilo se mu zavolat pomoc.

Když druhý den přijeli Conrad Booysen a Flippie Matthee, dělníci, kteří pracovali na staveništi poblíž, uviděli, že je všude spousta nepořádku. „Řekl jsem, že je tam nějaký bílý pytel. Conrad mi tvrdil, že ne. Já mu pověděl, že tam leží člověk, ale odpověděl, že ne, že to vypadá jako figurína,“ vypověděl u soudu Booysen.

Podle soudních patologů násilníci udeřili dívku dvakrát velice silně do hlavy těžkým balvanem. Způsobili jí devastující poranění mozku, kterému na místě podlehla. Čtveřice mužů teď čelí obvinění z únosu, znásilnění a vraždy. Hrozí jim doživotí.

dragomira ( 19. října 2018 07:01 )

Co chcete od černých opic bez mozku?Na ně platí jen bič a otroctví!

tarzanzroduopic ( 18. října 2018 20:47 )

Jaké doživotí do-***e?! Všem oprátku, snad je nechcete doživotně živit?! Pokud za tohle nebudou ty nejpřísnější tresty, tak se to bude dít. A pře doběšením, bych jim ho ještě bez anestezie nechal uřezat... Navíc tam není humánní Evropa, ale divoká Afrika, tak co se s takovými srát?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání