Nezkušený lovec (22) zastřelil v Alpách cyklistu (†34)! Spletl si ho s divokým kancem

Autor: rc - 
15. října 2018
19:19

Brit Marc Sutton (†34) byl vášnivým cyklistou, který miloval zejména jízdu horským terénem. V sobotu se mu však stala osudnou projížďka po francouzských Alpách. Mladý lovec (22) si rychle jedoucího Marca spletl s divokým kancem a zastřelil ho!

Ze všeho nejvíc Marc Sutton miloval kopce, snowboard a své horské kolo. Kvůli téhle vášni se dokonce přestěhoval do francouzských Alp, kde v lyžařském resortu Les Gets rozjel svou vlastní restauraci Wild Beets Kitchen.

Ve volných chvílích vždycky usedl na kolo a projížděl se po horách. Stejně tomu bylo i v sobotu. Minula šestá hodina večer, když se Marc zrovna řítil po lesní cestě. V téže době se tam nacházela i skupina vášnivých lovců, kteří číhali na kořist.

Už se začalo stmívat, když mladý, dvaadvacetiletý lovec uviděl rychle se pohybující stín. Nic nepomohlo reflexní oblečení pro cyklisty, které měl Marc na sobě. V domněnce, že se jedná o divokého kance, mladík vystřelil. Místo kance však k zemi padl Brit, který byl na místě mrtev.

„Nehoda se odehrála v sobotu večer v hustém lese poblíž lyžařského resortu Montriond kolem šesté hodiny večer. Střelec byl v šoku, když zjistil, co udělal. Nyní čelí soudu a hrozí mu vězení,“ uvedl tamní policejní vyšetřovatel pro DailyMail.

Marcovi se patrně stala osudnou jízda podobná té, kterou sdílel na sociálních sítích:

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud