Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Tragická nehoda Jana Kočky (†28) na D11: První slova zdrceného otce!

Autor: ril, red - 
29. září 2018
16:09

Mercedes se brzy ráno řítil dálnicí v protisměru. Pak se ozvala strašlivá rána! Luxusní teréňák se čelně srazil s náklaďákem, oba řidiči na místě zraněním podlehli. Podle informací Blesku osobní auto řídil Jan Kočka (†28), vnuk provozovatele matějské pouti Václava (77). Potvrzují to i první slova jeho táty, Jana Kočky staršího.

Přežít své vlastní dítě je jeden z nejbolestivějších momentů, kterého se rodič může dožít. Jan Kočka starší v posledních hodinách dostává kondolenční zprávy od lidí, kteří jeho syna znali a nebo mu jen chtějí vyjádřit svou upřímnou soustrast. Zdrcený otec poslal přes svůj Instagram všem vzkaz: Díky za zprávy, promiňte, že neodepisuju, je vás moc.“ 

Vzkaz do nebe Janovi poslala i jeho zdrcená sestra. „Bráško, já vím, že teď jsi šťastnej a že víš, jak tě celá rodina miluje. Navěky budu vzpomínat na ty tvoje srandy, nikdy si mě nenechal samotnou, vždy si byl ten velkej brácha, co se o mě vždy postaral. A za to ti děkuju. Tvá poslední slova se mnou byla: mám tě rad a Filipa taky, jsem rád, že jste spolu... Pak si se se mnou rozloučil a jel si domů,“ napsala na facebooku Kristína.

Jan Kočka (†28) zahynul při páteční nehodě na dálnici D11. Podle policie najel se svým teréňákem značky Mercedes G do protisměru, kde se čelně střetl s náklaďákem. Zabil sebe i nevinného řidiče druhého vozu. „Muži, oba ročník narození 1990, na místě podlehli svým zraněním, vozidla byla požárem zasažena v plném rozsahu,“ popsal mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

Luxusní károu, kterou u nás nemá jen tak někdo, se Kočka rád chlubil na sociálních sítích. Za jejím volantem se nejspíš vracel z boxerského galavečera, jehož se ve čtvrtek zúčastnil. Kočka prý za volantem často riskoval, vždy se řítil po cestách plnou rychlostí. „Ale byl skvělý řidič, člověk se s ním nebál,“ řekl Blesku známý. Podle dalšího kamaráda mohlo v nehodě sehrát roli něco jiného. „V rodině se říká, že mohl být pod vlivem alkoholu,“ řekl webu eXtra.cz.

Zbohatli na kolotočích a úklidu

Hlava rodu, Václav Kočka starší (77), pochází z rodiny loutkoherců a komediantů. Od 60. let se pohybuje v prostředí kolotočů, cirkusů a showbyznysu. Jeho starší syn Jan je podnikatel a majitel zahradnické a úklidové firmy Prostor a.s. V té loni v květnu zajišťovala Policie ČR dokumenty ke kauze ovlivňování zakázek pražské Technické správy komunikací. Vinila ho i z toho, že je členem skupiny, která stát daňovým únikem připravila o miliony korun. Vedení a realizaci matějské pouti od loňska přebral Václav Kočka nejmladší (25), syn zastřeleného Václava.

reiner ( 30. září 2018 14:18 )

johanvonbahnhof ( 30. září 2018 13:45 )

Odporná namachrovaná indiánská pakáž, co si myslí, že si tady můžou dovolit vše a že jim to tady donekonečna bude procházet... Chudák ten nevinný kluk v kamiónu, který musel do práce, aby uživil rodinu a byl bohužel v nesprávný čas na nesprávném místě!

janejaneja ( 30. září 2018 11:31 )

Koho zajímají slova zdrceného otce vraha ?? Zabil mladého kluka, ten tvůj "úžasný" synek !

jajanene ( 30. září 2018 10:55 )

Je to mafianská pakáž, která nic jiného než myslet sama na sebe nedokáže. Všude smutek u Kočků, ale že ten rozmazlenej smrad, kterýmu se nikdy nemohlo nic stát a táta vždycky všechno uplatil, zabil nevinného člověka, tátu od rodiny a chlapa, kterej brzy ráno pracoval, když se mafiáni vožralý vrací domů, to asi nikdo nevidí. Je to fammilie grázlů, která má na svědomí spoustu dalších lidí, tak je tady všichni politují. A zdrcený otec? K čemu ho vychoval, k tomu se mu to obrátilo.

pupak_1 ( 30. září 2018 10:38 )

 Jenže ten smeták nezabil nevinného člověka! Dochází to kolotočářům vůbec?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání