Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Dělníka na dálnici D1 srazilo auto, na místě byl mrtvý

Místo, kde na dálnici D1 přišel dělník o život.
Místo, kde na dálnici D1 přišel dělník o život.  (Autor: Reprofoto FTV Prima)
Autor: ČTK - 
6. srpna 2018
20:03

Na dálnici D1 na Pelhřimovsku zemřel dělník, kterého dnes po 13:00 srazilo jedno ze dvou havarovaných aut. Nehoda se stala na 87. kilometru ve směru na Brno.

Dálnice byla po nehodě neprůjezdná,“ řekla ČTK mluvčí policie Dana Čírtková. V 16:30 byl provoz na dálnici v jednom pruhu obnoven. V havarovaných autech se zranili další čtyři lidé.

V jednom z vozů jsou zranění těžká a středně těžká, ve druhém osobním voze jsou zatím dvě lehká,“ řekla Čírtková. Na místě nehody zasahoval vrtulník zdravotních záchranářů i hasiči.

Musím potvrdit, že došlo v provozu k usmrcení dělníka zhotovitelské firmy v rámci rekonstrukce dálnice, tedy není to člověk Ředitelství silnic a dálnic. Více se šetří na místě,“ řekl Jan Rýdl, mluvčí Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Na dálnici havarovala dvě auta. „Jedno z nich narazilo do středových svodidel a pán srazil dělníka, který na místě zemřel,“ řekla Čírtková.

 

 

cocumysvole ( 7. srpna 2018 01:13 )

pumrkanec: Já tebe typuju na uslintanýho věčně zfetovanýho a patřičně debilního skina. Podle tvejch názorů. A kdoví jestli vůbec pracuješ?

cocumysvole ( 6. srpna 2018 23:05 )

pumrkanec: DEBILE

cocumysvole ( 6. srpna 2018 23:02 )

ja-stana:Plně a naprosto souhlasím jenomže to nebyl voják tak po něm zejtra neštěkne ani pes.

ja-stana ( 6. srpna 2018 20:30 )

Na dálnici havarovala dvě auta. „Jedno z nich narazilo do středových svodidel a pán srazil dělníka, který na místě zemřel,“ řekla Čírtková. --------------------- Tak co nebo kdo toho dělníka stazil? Auto nebo pán? Jinak ale onen dělník zemřel při plnění práce státního významu. Chtělo by to nějaké vyznamenání a nebo aspoň sirény by měly houkat.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání