Svědectví z jachty starého miliardáře, kde zemřela modelka (†20): Drogy, prostitutky a otročení

Autor: ital - 
7. 9. 2018
14:14

Na Instagramu všichni toto zaměstnání velebili. Nechyběly vymazlené fotky a pochvalné komentáře. Bývalá zaměstnankyně luxusní lodi však odhalila, co se skrývá uvnitř celého průmyslu. Pracovali prý 20 hodin denně bez jakéhokoliv nároku na volno a zneužívali je hosté. Majitel lodi však tuto skutečnost přehlížel. 20letá modelka za to zaplatila životem.

Dvacetiletá Australanka Sienad McNamara si prý vzala život, když pracovala na palubě lodi Mayan Queen IV, jež kotvila v řeckém přístavu. Po její smrti vyšla najevo skutečnost o životě zaměstnankyň luxusní lodi.

Zpočátku se zdálo, že žila svůj sen. Jezdila z ostrova na ostrov, zatímco pracovala na přepychové lodi, jíž vlastní jeden z nejbohatších mužů světa Alberto Bailleres. Avšak za atraktivním zaměstnáním, jež propagují sociální média, leží temná skutečnost, kde nechybí obchod s drogami, prostituce a kde palubní hostesky pracují bez ustání.

Na lodi začala pracovat v roce 2014, když jí její přítel, pracující pro tutéž společnost, oznámil, že na palubě hledají nové zaměstnance. Netušila, jak náročná práce bude. Odhalila, že pro všechny zaměstnance bylo běžné spát jen 4 hodiny denně. Musela sloužit hostům dlouho do noci a za celý den měla přestávku jen 2 minuty.

Palubní hosteska Sarah Begbie říká: „Nikdy jsem nepředpokládala, jak náročná ta práce může být. Začínaly jsme ráno v šest hodin a pracovaly jsme 16-18 hodin denně.“

Pokoje, v nichž přebývaly, byly prý tak malé, že v nich měli zaměstnanci sotva dostatek prostoru k převlečení. Jedna ze zaměstnankyň na jachtě, Madeleine Meister, říká, že pro zaměstnance neexistoval žádný osobní prostor.

Další z hostesek sděluje: „Musely jsme hostům roznášet drinky až do tří hodin do rána a pak vstávat brzy ráno, abychom jim připravily snídani. Naše kajuty byly tak malé, že v nich nemohli stát dva lidé najednou.“

V manuálu pro zaměstnance stojí, že se stewardky na lodi musejí starat o hosty, majitele a tím pádem omezit své osobní potřeby.

Dle slov zaměstnankyně, Tracey Zarowski, byly na lodi velmi přísné požadavky. Jedna z dívek prý byla propuštěna jen proto, že měla mírnou nadváhu, což se nelíbilo zaměstnavateli.

Další dívka prohlásila, že se na lodi běžně pohybovaly prostitutky, nechyběly ani drogy. Jednou prý přistihla majitele, jak měl v paži zapíchnutou jehlu.

Doporučujeme
prazanda1 ( 7. září 2018 22:51 )

Ano, ať žije kapitalismus. Hlavně ať už konečně vychcípají všichni staří zasloužilí komunisté. Prostituce je volba každého, byla i za rudých sviní.

feketeKarkulka ( 7. září 2018 20:31 )

 Ale,ale všechny jste tam byly zároveň za kur vy. Mě nikdo nic vyprávět nemusí. Znám i firmu zde co si bere na jachty vícero sekretářek a pak se musejí nechat na širokém moři drbat od rána do večera.

altmanova ( 7. září 2018 19:38 )

....víš co seš, prostě debiiilll

2pejsek2 ( 7. září 2018 17:53 )

Na jiné téma. Za co chtějí učitelé vyšší platy? Lemry líný, nezaslouží si to, mají dost. Až dost. Za těch 5 hodin ve škole a hurá domů? Ho.no jim dát. Jen hulákají a chtějí víc a víc. Už jsou jak politici. Všechny vymlátit.

dutchschulz ( 7. září 2018 17:53 )

eblanche Navíc pochybuji, že by je někdo ponižoval - zaměstnavatel jen chtěl, aby dobře fungovaly - "V manuálu pro zaměstnance stojí, že se stewardky na lodi musejí starat o hosty, majitele a tím pádem omezit své osobní potřeby." To mi přijde logický, že že když hosté pijí do 3 ráno, tak jim musí někdo nalívat, vždyť si za to zaplatili. Další směšná stížnost je, že "jedna z dívek prý byla propuštěna jen proto, že měla mírnou nadváhu“. No já být majitelem jachty nebo i pouhým hostem, tak chci, aby byla obsluha příjemná a hezká a nenechal bych si pobyt na palubě kazit nějakou línou pras.nicí ze 4. cenové skupiny. Resumé: Zajímalo by mne, jak by hodnotily tyhle údajně ponižované a zneužívané světice pracovní podmínky, kdyby musely makat v hypermarketu, na farmě nebo sklízet ovoce.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud